Vali Demirtaş, Muhtarlar Dernek Başkanları İle Görüştü

Büyükşehir Belediyesi Toplantı salonunda hazır bulunan Mardin Muhtarlar Dernek Başkanı İsa Dal, Derik Muhtarlar Dernek Başkanı Lokman Tekin, Savur Muhtarlar Dernek Başkanı Nezir Uğurlu, Midyat Muhtarlar Dernek Başkanı Murat Başar ve Ömerli Muhtarlar Dernek Başkanı M. Ali Turğut yol ile su başta olmak üzere taleplerini Vali Demirtaş'a iletti.

Muhtarlar Dernek Başkanlarının istek ve taleplerini tek tek dinleyen Vali Demirtaş notlarını alarak ilgili birim yetkililerine talimat verdi.

2022 yılında merkez ve ilçelerde 1000 km dolayında asfalt yapacaklarının müjdesini veren Vali Demirtaş şöyle konuştu;

"Göreve geldiğimiz günden itibaren geriye dönüp baktığımızda planladığımız çalışmaların yarısından fazlasını bitirmiş bulunmaktayız. Bizler kaynaklarımızı israf etmeden Mardinli hemşehrilerimizin hizmetine sunmak için yoğun çaba sarf ediyoruz. Temel görevimiz Mardinimizi geliştirmek, güzelleştirmek. 1 Mayıs itibariyle yol yapım çalışmalarımıza başlayıp bu seneki startı veriyoruz. En öncelikli ihtiyaçları belirleyip hızlı bir şekilde arkadaşlarımız işlerine başlayıp bitiriyor. Hep birlikte Tarihi kentimizin güzelliklerine güzellik katacağız inşallah."

- Mardin Haber Ajansı, Gündem bölümünde yayınlandı
https://mardinhaber.com.tr/haber/9852093/vali-demirtas-muhtarlar-dernek-baskanlari-ile-gorustu