BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Mardin İletişim ve Yaşam Derneği (MİYDER) Başkanı Murat Akgül, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı. Akgül, mesajında onlarca sene daha birlikte bayramlara ulaşma umudunu dile getirdi.

 

Murat Akgül’ün mesajı şu şekilde;

 

“11 Ayın Sultanı Ramazan Ayını geride bıraktığımız bu günlerde hep birlikte Ramazan Bayramına ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramların barışın ve kardeşliğin anlamını daha yoğun bir şekilde hissettiren Bayramlara ulaşmanın sevincini, mutluluğun, birlikteliğin, paylaşımın önemini bir kez daha hatırlatan bu günleri birlikte daha onlarca sene karşılamayı umut ediyoruz. Ramazan Bayramının manevi anlamını, yarattığı heyecanı, hissettirdiği duyguları, daha onlarca yıl barış ve huzur içinde yaşayacağımızın inancıyla hayata tutunmamız gerektiğini belirtmek isterim.

 

Bayramlar elbette ki; medya alanında faaliyet yürüten değerli gazeteci dostlarımız ve bizler için de heyecan veren günler olmayı sürdürüyor. Bu vesileyle başta gazeteci dostlarımız, mesleğini her koşulda devam ettirmek için mücadele eden meslektaşlarımız olmak üzere Mardin’de yaşayan halkların ve tüm İslam aleminin Ramazan Bayramını içtenlikle kutluyoruz.

 

Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi, Mardin İletişim ve Yaşam Derneği (MİYDER) Başkanı Murat Akgül”

- Mardin Haber Ajansı, Gündem bölümünde yayınlandı
https://mardinhaber.com.tr/haber/10085176/bayraminiz-kutlu-olsun