7 çocuk annesi kızlarıyla birlikte işyeri açtı

Direksiyon eğitmeni ve 7 çocuk annesi olan Demir, kızlarıyla birlikte işyeri açtı.

+1
Haber albümü için resme tıklayın

Kızları ile birlikte çalışmaktan büyük zevk aldığını söyleyen Demir, kızlarıyla beraber olmaktan mutluluk duyduğunu ifade etti.

Arabaları çok sevdiğini söyleyen Demir asıl hayalindeki mesleğin direksiyon eğitmeni olduğunu fakat hayat koşullarının onu esnaflığa yönelttiğini belirtti.

Kızlarını büyütüp üniversiteye gönderdiğini fakat onların da şuan yanında çalıştığına değinen Demir, “Mevcut şartlarda gençlerin kendi mesleğini yapamadıklarını ve pazarda domates satışı yapan birçok gencin üniversite mezunu var. Kimsenin doğru dürüst mesleğini yapamadığı bu devirde hem kendi işimiz olsun, çocuklarımızla birlikte iş yapalım dedik hem de çevremize bir faydamız olsun diye düşünerek bu işe girdik” dedi. Kadın olarak dezavantajdan çok avantajlı hissettiğini düşünen Demir çevreden, komşu esnaftan saygı ve destek görüyoruz. Kadın deyince akla hizmet gelir süsleme ve tabi ki el lezzeti anne elinin lezzeti gelir. Bu unsurlarda tercih edilmemize büyük ölçüde katkı sağladı. Menülerinde tost çeşitleri; atom tost, kavurmalı ve Mardin Sucuğuyla yapılan tostlar, ev yemekleri nugget, tavuk kızartma ve her sabah çorba bulunduğunu ve çeşitlerinin günden güne arttığını ifade eden Demir iş yerine herkesi bekliyoruz” dedi.

Özellikle eşinden büyük destek gördüğünü belirten Demir boş zamanlarında eşinin iş yerine gelip yardımcı olduğunu dile getirdi.

13 Mart Mah. 13 Mart cad. maryap apartman altı 31/ E Avantaj Market karşısı Yaman Kuruyemiş Yanı Artuklu/ MARDİN

sipariş Hattı:0 552 756 50 76

12 Oca 2022 - 16:30 - Ekonomi