Artuklu Belediyesi: Tüm kaynakları kent için kullanacağız

Artuklu Belediye Eş Başkanları Münevver Ölker ve Mehmet Ali Amak'ın yaptığı açıklamada, “Bugünden itibaren, hiçbir farklılık gözetmeden tüm Artuklu halklarına, beş yıl boyunca hizmet edeceğiz. Kentin tüm kaynaklarını kent için kullanacağız” dedi.

Bülent  Asman
Bülent Asman Tüm Haberleri

Artuklu Basın biriminden yapılan teşekkür mesajında şu ifadelere yer verildi: “31 Mart günü sandık başına giderek herkese eşit hizmet ilkesiyle yol açtığınız için teşekkür ediyoruz. Büyüklerimiz, Annelerimiz, Kadınlar ve Gençler, 91 mahallemizde iradesini ortaya koyarak demokrasi mücadelemizde yeni bir sayfa açmıştır.

Temsili olarak bizleri onure ettiniz. Geldiğimiz günden bugüne kapılarını sonuna kadar açtığımız belediyemizde, bizleri ziyaret ederek, telefonla arayıp desteklerini gösteren tüm halklarımıza sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Bundan sonraki süreçte her zaman sizlerin arasında, taleplerinizi, şikayetlerinizi sokak sokak, mahalle mahalle gezerek sizlerden dinleyeceğiz.

Şimdi Artuklu için eşit hizmet zamanı… Şeffaf yönetim anlayışıyla halklarımıza hak ettikleri hizmetleri sunmanın zamanı…

Bugünden itibaren, hiçbir farklılık gözetmeden tüm Artuklu halklarına, beş yıl boyunca hizmet edeceğiz. Kentin tüm kaynaklarını kent için kullanacağız. Usulsüzlük, insan kayırma ve her türlü çıkar düzenine karşı halkların katılımıyla gece gündüz çalışacağız.”

Editör: Bülent Asman

27 Nis 2024 - 01:07 - Politika

Mahreç  Bülent Asman