Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları Uçuk ve Demir vatandaşların sorunlarını dinledi

Esnaf ve yurttaş ziyaretini ihmal etmemeye çalışan Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları Kudret Uçuk ve Hamdin Demir, ilçede esnafı ve vatandaşları ziyaret ederek sorunlarını dinledi.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri
Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları Uçuk ve Demir vatandaşların sorunlarını dinledi
Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları Uçuk ve Demir vatandaşların sorunlarını dinledi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin Mazıdağı Belediye Eşbaşkanları Kudret Uçuk ve Hamdin Demir, vatandaşların sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalarını sürdüyor. Eşbaşkan Hamdin Demir, hafta sonu mesaisini Mazıdağı'nın Karası piknik bölgesinde geçirdi. Pikniğe giden vatandaşların sorun ve taleplerini dinleyen Demir, piknik alanında yaşanan rahatsız edici durumları gözlemleyerek, incelemelerde bulundu. 

Piknik alanının düzenlenmesi ve çevre koşullarının iyileştirilmesi için harekete geçeceklerini bildiren Demir, zabıta ekiplerini görevlendirerek alanın düzenlenmesini sağladı. Demir, ilerleyen günlerde Mardin Büyükşehir Belediyesi'nden de destek alarak bölgeye gereklli yatırımın yapılmasını sağlayacaklarını söyledi.

Mazıdağı Belediye Eşbaşkanı Kudret Uçuk da, esnaf ve yurttaş ziyaretini ihmal etmemeye çalışarak ilçede çeşitli ziyaret yapmaya devam etti. Ziyaretler kapsamında ilçenin eski Sanayi Sitesi ile esnaflarını ziyaret eden eşbaşkan Uçuk, hayırlı işler dileklerinde bulunarak yaşanan sorunlara ilişkin çözüm yollarını esnaflarla beraber istişare etti. Esnaf ziyareti sırasında yolda karşılaştığı yurttaşların talep ve sorunlarını da not alan eşbaşkan Uçuk, sorunların giderilmesi için ilgili birim amirlerini arayarak talimat verdi.

Eşbaşkan Uçuk, her zaman esnaf ve yurttaşlarla beraber ve iç içe olması gerektiğine de dikkat çekerek “Bazen yoğunluktan dolayı ziyaret edemediğimiz oluyor ancak fırsat buldukça esnaf ve yurttaş ziyaretleri bizim için önemlidir. Yurttaşlarımızın, esnafımızın talepleri ve önerileri bizim için önemlidir. Biz bunları dikkate alarak çalışma gerçekleştiriyoruz. İnşallah ilçemiz Mazıdağı’nı hep birlikte güzelleştirmeye devam edeceğiz" diye konuştu. Eşbaşkan Uçuk, esnaf ziyaretinin ardından gelen taleplere göz atarak aciliyeti olanların programa alınmasını ve çalışma başlatılmasını istedi.

Haber: Lokman Elik

22 Nis 2024 - 11:37 - Gündem

Mahreç  Lokman Elik ,  Murat Akgül