AK Parti Mardin'de gündemin ana maddesi hizmet oldu

AK Mardin İl Başkanı Vahap Alma Başkanlığında Midyat, Yeşilli, Ömerli ve Savur İlçe Belediye Başkanlarıyla ilk toplantı gerçekleştirildi.

Bülent  Asman
Bülent Asman Tüm Haberleri

AK Mardin İl Başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin İl Başkanlığında  Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Yeşilli Belediye Başkanı Hayrettin Demir, Ömerli Belediye Başkanı Hüsamettin Altındağ ve Savur Belediye Başkanı Engin Uğur Hamidi İle bir araya gelerek ilk toplantılarını gerçekleştirdiler. 

toplantının ana maddesi hizmet oldu.

Alma yaptığı toplantı konuşmasında;" Toplantının ana gündem maddesinin seçim çalışmaları boyunca halkımıza vadedilen hizmet ve projelerin ivedilikle yerine getirilmesi olduğunu dile getiren İl Başkanı Vahap Alma, "AK Parti kurulduğu günden bu yana sürekli yaptığı hizmetlerle gündeme oturmuştur. İnşallah bu süreçten sonra da kazandığımız ilçe belediye başkanlarımızla birlikte etkin bir hizmet anlayışını benimseyerek farkımızı ortaya koyacağız. Bu kapsamda ilçelerimizin her bir köşesine ulaştıracağımız hizmetlerden yediden yetmişe herkesin faydalanmasını sağlayacağız. Seçim çalışmaları süreci boyunca desteklerini esirgemeyen tüm vatandaşlarımıza bir kez daha teşekkür ediyorum" dedi.

Editör: Bülent Asman 

16 Nis 2024 - 10:50 - Politika

Mahreç  Bülent Asman