Songül Özbahçeci ve Cengiz Temelli'den Bayram Mesajı

Derik Belediye Eşbaşkanları Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci, Ramazan Bayramı dolayısyla kutlama mesajı yayınlayarak, "Ramazan Bayramı özgürlük ve barışa vesile olsun" dedi.

Aynur İş
Aynur İş Tüm Haberleri

Derik Belediye Eşbaşkanları Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınlandı. Temelli ve Özbahçeci; halkların Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, Bayramın ezilen halkların özgürlüğüne ve başta Ortadoğu olmak üzere tüm dünya halklarının barışına vesile olmasını diledi. 

 Cengiz Temelli ve Songül Özbahçeci'nin yayınladığı mesaj şu şekilde; 

"Değerli halklarımız, kıymetli Derik halkı; 

Rahmet, merhamet ve bereket ayı olan mübarek Ramazan-ı Şerif’i geride bırakarak, bir bayrama daha kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlarımız gönül köprülerinin kurulduğu, muhabbet bağının arttığı, yüreklerin sevgiyle coştuğu özel günlerdir.

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bayramlarımızı en güzel şekilde değerlendirmeliyiz.

Bu önemli günleri en güzel şekilde geçirmek her bir yurttaşımızın hakkıdır. Bayramların huzur ve mutluluk getirmesi, demokrasi, barış ve özgürlük içinde bir yaşam ile mümkündür. Bu vesile ile başta Derik halkımız olmak üzere tüm halklarımızın ve İslam aleminin Ramazan Bayramını kutlar, Bayramın ezilen halkların özgürlüğüne ve başta Ortadoğu olmak üzere tüm dünya halklarının barışına vesile olmasını dileriz." 

Editör: Aynur İş

09 Nis 2024 - 00:39 - Gündem

Mahreç  Aynur İş