Abdulkerim Adam'dan Bayram Mesajı

Mardin'in tanınan iş insanlarından ve siyasetçi Abdulkerim Adam, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında "Sevgi ve hoşgörüsüyle kucaklaşalım" çağrısında bulundu.

Bülent  Asman
Bülent Asman Tüm Haberleri

Abdulkerim Adam'ın Ramazann Bayramı dolayısıyla yayınladıığ mesaj şu şekilde; 

"Kutlu bir Ramazan ayını daha geride bırakırken, sevgi, hoşgörü ve birlik dolu günlerin ardından Ramazan Bayramı'na ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek günlerin bereketiyle, kalplerimizdeki sevgi ve saygıyı bir kez daha pekiştirmek için bir araya gelmenin huzuru içindeyiz.

Ramazan ayının manevi atmosferi bize yardımlaşma, paylaşma ve kardeşlik duygularını hatırlatır. Bu kutsal ay boyunca birlikte oruç tuttuğumuz, dualarımızı birlikte yükselttiğimiz tüm kardeşlerime selam olsun. Yüce Allah'ın rahmeti ve bereketiyle dolu olan bu günlerde, dualarımızın kabul olması dileğiyle, birbirimizin sevgi ve hoşgörüsüyle kucaklaşalım.

Ayrıca, 31 Mart yerel seçimlerinde bana destek veren tüm dostlarıma ve vatandaşlarıma en içten şükranlarımı sunmak istiyorum. Sizlerin güveni ve desteği, benim için büyük bir onurdur. Bu seçim sürecinde gösterdiğiniz ilgi, katılım ve desteğiniz için sonsuz teşekkürlerimi sunarım. Sizlerin desteğiyle, şehrimizin daha yaşanabilir, daha güzel bir geleceği için çalışmaya devam edeceğim.

Ramazan Bayramı'nın, sevdiklerinizle bir arada geçireceğiniz mutlu ve huzurlu günler getirmesini dilerim. Birlikte nice bayramlara ulaşmak dileğiyle, sevgi ve selamlarımla.

Sağlıkla, mutlulukla kalın."

Editör: Bülent Asman

08 Nis 2024 - 09:45 - Gündem

Mahreç  Bülent Asman