Seyithan Alkan'dan Bayram Mesajı

Mardin'in tanınan simalarından Seyithan Alkan, Ramazan Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında Bayramın barış ve özgürlüğe vesile olmasını diledi.

Bülent  Asman
Bülent Asman Tüm Haberleri

Seyithan Alkan'ın mesajı şu şekilde;

"Ramazan ayının manevi atmosferiyle gelen huzur ve bereket dolu günlerinin ardından, şimdi de Bayram coşkusuyla birlikteyiz. Bu kutsal günlerde, sevdiklerimizle bir arada olmanın mutluluğunu yaşarken, birlik ve beraberlik duygularımızı daha da pekiştiriyoruz.

Bizler için değerli olan her birinizle, birlikte yürüdüğümüz bu yolda her anlamda birbirimizi desteklemek ve güçlendirmek amacıyla çaba sarf ediyoruz. İşbirliği ve dayanışma ruhuyla dolu olan iş dünyamızda, her geçen gün daha da büyüyerek, daha da güçleniyoruz.

Ramazan Bayramı vesilesiyle, başta halklarımızın sevgi ve kardeşlik içinde olmasını diler, Bayramın sadece sevdiklerimizle değil, aynı zamanda tüm yurttaşlarımıza da barış, özgürlük getirmesini temenni eder, ülkemiz başta olmak üzere Ortadoğu'da demokrasiye vesile olmasını dilerim.  

Sevdiklerinizle birlikte geçireceğiniz bu özel günlerde sağlık, huzur ve mutluluk dolu anlar yaşamanızı diler, gelecek günlerin daha da aydınlık olmasını temenni ederim."

Editör: Bülent Asman

08 Nis 2024 - 09:39 - Gündem

Mahreç  Bülent Asman