Mardin'de utandıran olay; İş yerine girdiği kadını pişkin pişkin taciz etti, o anlar kamerada

Mardin'de yaşayan ve kendisini "Yerli Marilyn Monroe" olarak tanıtan Melek Karahan'ın dükkanına giden bir şahsın Karahan'ı taciz ettiği anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Mardin'de utandıran olay; İş yerine girdiği kadını pişkin pişkin taciz etti, o anlar kamerada
Video için play'e tıklayın

Mardin'de yaşanan bir taciz olayı bu kadar da olmaz dedirterek, izleyenleri şok etti. Mardin'de sık sık skandal olaylarla gündeme gelen kendisini "Yerli Marilyn Monroe" olarak tanıtan Melek Karahan'ın bu defa başına gelen ne Mardin'e yakıştı ne de ahlaka ne de vicdana. Eski Mardin'de çalıştırdığı iş yerinde sabun alacak müşterilerin girmesini sakin bir şekilde oturup beklediği esnada Karahan'ın iş yerine kimliği belirsiz bir şahıs girdi. 

Sabun bakma bahanesi ile işyerine giren şahıs Karahan'ı taciz etti. Şahsın Karahan'ı taciz ettiği anlar güvenlik kamerası kaydına yansıdı. İş yerine giren şahıs ilk önce Karahan'a "kokunuz var mı" diye sorarak konuya girip, "Satılık başka bir şeyiniz yok mu" sözleriyle imalarda bulundu.

Karahan'ın bacaklarına bakan şahıs, bacağındaki dövmesine bakmak bahanesiyle Karahan'ın bacaklarına dokunmaya çalıştı. Bu esnada Karahan, şahsa tepki göstererek, iş yerinden çıkmasını istedi. Ardından şahıs çok rahat bir şekilde "Neden elleyemem" derken, Karahan, iş yerinden şahsı kovarak "Kapı girişine illaki bacaklarıma bakmayın, dokunmayın mı yazmam gerekiyor" diyerek sitem etti.

Mardin Haber Gazetesi'ne konuşan Karahan olayı şöyle anlattı: "Ben dükkanımda otururken, sakallı bir erkek geldi. Daha o gelmeden biraz tedirgin olmuştum zaten. Bana 'satılık kokularınız var mı' diye sordu bende gösterdim. Daha sonra imalı bir şekilde 'başka satılık neler var' dedi bir şey demedim. Yerimde oturuyordum baktım ki bacağımdaki Marilyn Monroe dövmesine baktı ve bacağıma dokunmaya yeltendi. Ben de 'bacağıma dokunamazsınız' diye sitem edince 'neden bacağınıza dokunamam' diye söylendi. Bu ne cüret! şahsı dükkanımdan kovdum. İllaki dükkanımızın camına bacaklarıma bakamaz ve dokunamazsınız mı yazmam gerekiyor."

Karahan dükkanın kamera ve ses kaydını alan Melek Karahan emniyete giderek suç duyurusunda bulundu.

Haber: Bayram Kerimoğlu 

05 Nis 2024 - 09:48 - Asayiş

Mahreç  Bayram Kerimoğlu