Süleyman Akar'dan teşekkür mesajı

İYİ Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Süleyman Akar seçim sonrası yaptığı açıklamada; “ Seçimler Demokratik bir zeminde tecelli etmeli sandıklara Müdahale edilmeden milletimizin iradesi her türlü tartışmanın dışında kalacak şekilde seçimler tamamlanmalıdır" dedi.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri

31 Mart yerel seçimleri sonuçlandı. İYİ Parti  Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Süleyman Akar, seçimlerden sonra açıklamalarda bulundu. Akar;"  Seçimler Demokratik bir zeminde tecelli etmeli sandıklara Müdahale edilmeden milletimizin iradesi her türlü tartışmanın dışında kalacak şekilde seçimler tamamlanmalıdır" dedi.

Akar tarafından sosyal medya üzerinden  yapılan yazılı açıklamanın tamamı şu şekilde; 

Değerli Mardinli Hemşerilerim,

" 31 Mart 2024 Mahalli seçim sonuçlarının ülkemize ve Mardin’imize hayırlı olmasını Yüce Allah’tan dilerim.

Seçim ve Adaylık Sürecinde bize güvenen Genel Başkanımız sayın Meral AKŞENER ’ Başta olmak üzere seçim kampanyası boyunca desteğini esirgemeyen il ve ilçe Teşkilatlarımıza üye ve sandık kurularımızda görev alan temsilcilerimize dostlarımıza hemşerilerime ve aileme bize oy veren vermeyen tüm Mardinli hemşerilerime teşekkür ediyorum.

Seçimler Demokratik bir zeminde tecelli etmeli sandıklara Müdahale edilmeden milletimizin iradesi her türlü tartışmanın dışında kalacak şekilde seçimler tamamlanmalıdır


Bu nedenle Mardin'de Mevkidaşlarım olan sayın Büyükşehir belediye başkan adayların tamamına ve seçimi kazanan Dem Parti adayı sn Ahmet Türk’ü tebrik ediyorum.

Siyasi ve içtimai hayatımda Şimdiye kadar olduğu gibi bundan böyle de ülkemin ve milletimin yanında ve hizmetinde olmaya devam edeceğim.

Mardin'imizn 10 ilçesinde ve 704 mahallesinde oturan 888.869 HEMŞERİLERİM bizim sahada aktif olarak hiç kimseyi partili dir diye ayırt etmeden her seçmen ile tokalaştığımızı Tüm esnaflarımızı ziyaret ederek Sahada Karşılaştığımız her aday ile tokalaştığımızı birlik ve beraberlik Pozu Verdiğimizi Mardin için bir birimize başarılar dilediğimize tüm Mardinli hemşerilerimiz şahit oldular.

Biz Mardin iyi parti teşkilatı olarak Tüm seçmene temas etmeyi kapısını çalıp gönlünü almayı denedik başarılı bir seçim kampanya dönemini tamamladık Şehrimizin ve Ülkemizin selameti için birlik ve beraberliğe ihtiyacımızın olduğu her zaman ve zeminde demokratik seçimler ile kazanan adayları millete hizmet yolunda tebrik ederek milletin iradesine helal getirecek teşebbüslere'de karşı durmalıyız" dedi.

Akar Tüm Mardin Halkını Saygı ile selamlıyorum diyerek sözlerini tamamladı.

Haber: Daristan Bülbül

03 Nis 2024 - 10:56 Mardin- Politika

Mahreç  Daristan Bülbül