Vahap Alma’dan seçim açıklaması

AK Parti Mardin il Başkanı Vahap Alma seçim sonrası yaptığı açıklamada; “AK Partimiz dün olduğu gibi, bugünde, yarında halkımızın hizmetindedir” dedi.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

31 Mart yerel seçimleri sonuçlandı. AK Parti Mardin İl Başkanı yerel seçimlerin açıklanması ardından açıklama yaptı. Vahap Alma yaptığı açıklamada “AK Partimiz dün olduğu gibi, bugünde, yarında halkımızın hizmetindedir “ dedi.


Alma tarafından sosyal medya üzerinden yapılan yazılı açıklamanın tamamı şu şekilde;

"31 Mart yerel seçim sonuçlarının ülkemize ve Mardin'imize hayırlara vesile olmasını diliyorum. Bizler 60 gün boyunca gece gündüz demeden çalışmalarımızı ilçe ve mahallelerimizin tamamında sürdürerek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Bu süre zarfında il ve ilçelerimizin çıkarları doğrultusunda vatandaşlarımızdan gelen hiçbir talebi geri çevirmedik. Bu taleplerin ötesinde bir hizmet anlayışıyla da vatandaşlarımıza hep daha iyisini sunmaya çalıştık. Ve nihayetinde 31 Mart yerel seçimlerini tamamladık. Demokratik bir zeminde cereyan eden seçimlerde halkımızın iradesiyle, Midyat, Ömerli, Savur ve Yeşilli İlçelerimiz AK Parti çatısı altında hizmetlerini sürdüreceklerdir. Seçimleri kazanan bu 4 ilçemizi kutluyor tebrik ediyorum.

Bu önemli virajda bizlere oy veren vermeyen ya da kararsız olan tüm hemşerilerimizin hizmetinde olduğumuzu belirtmek istiyorum. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Partimiz dün olduğu gibi, bugünde, yarında halkımızın hizmetindedir. Seçim çalışma startının verildiği andan itibaren desteğini ve güvenini hiçbir zaman eksik etmeyen başta liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanımız Sayın Vedat Işıkhan, Bölge Koordinatörümüz Sayın Abdullah Ağralı, İl Koordinatörümüz Sayın Orhan Karasayar, geçmiş dönem İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler, MKYK Üyemiz Sayın Orhan Miroğlu, Milletvekillerimiz Sayın Faruk Kılıç ile Sayın Muhammed Adak, büyük özveriyle birlikte yol kat ettiğimiz ve yanında durmaktan onur duyduğum Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Sayın Abdullah Erin, İlçe Belediye Başkan Adaylarımıza, İlçe Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, emek veren tüm teşkilat mensuplarımıza, SKM ekibimize, hukukçularımıza, sandık görevlisi ve müşahitlerimize, kanaat önderlerimize, mahalle başkanlarımıza, sevgili aileme, ilimizin değerli büyüklerine, dava arkadaşlarımıza ve bizi bu yolda yalnız bırakmayan tüm hemşerilerime şükranlarımı sunuyorum."

Haber: Daristan Bülbül

02 Nis 2024 - 17:13 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül