Artuklu AK Parti adayı Mehmet Tatlıdede'den seçim sonrası ilk açıklama

AK Parti'nin Artuklu Belediye Başkan adayı Mehmet Tatlıdede, yerel seçimleri kaybetmesinin ardından ilk açıklamasını yaptı.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Artuklu AK Parti adayı Mehmet Tatlıdede'den seçim sonrası ilk açıklama
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti'nin mevcut belediye başkanı ve AK Parti Artuklu Belediye Başkan adayı Mehmet Tatlıdede, 31 Mart yerel seçimlerini kaybetmesinin ardından yazılı açıklama yaptı. Sosyal medya platformu X (Twitter) üzerinden ilk açıklamasını yapan Tatlıdede, "Halkımızın iradesine olan saygımızı yineliyorum" dedi.

Mehmet Tatlıdede açıklamasında şunları söyledi:

"Kıymetli Artuklu'lu Hemşehrilerim, Gönüldaşlarım, Dava Arkadaşlarım;

Bizi Artuklu'ya hizmetkar olmaya namzet gösteren başta Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN'a ve Partimizin değerli kurullarına şükranlarımı arz ediyorum.

31 Mart'ta ülkemiz ve şehrimiz adına bir demokrasi şöleni gerçekleşmiş, herkes özgür iradesini sandığa taşımış ve seçimler neticelenmiştir. Halkımızın iradesine olan saygımızı yineliyorum.

Seçim çalışmaları sırasında bizlerden desteğini esirgemeyen Başta Genel Başkanımız Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a, geçmiş Dönem İçişleri Bakanımız Sayın Muammer Güler'e, Milletvekillerimize, İl Başkanımıza, Büyükşehir Belediye Başkan adayımıza, İlçe Başkanımıza, Kadın ve Gençlik Kollarımıza, tüm teşkilat mensuplarımıza, aileme, ilimizin değerli büyüklerine, dava arkadaşlarımıza ve bizi bu yolda yalnız bırakmayan hemşehrilerime; seçim sürecinde davamızın başarısı için mesai mefhumu olmaksızın çalışan ekibime yürekten teşekkür ediyorum.

Çok Kıymetli ARTUKLU halkına saygı ve hürmetlerimi sunuyorum."

Haber: Daristan Bülbül

02 Nis 2024 - 01:11 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül