Abdülkerim Adam'ın esnaf ziyareti, Kabala'da siyasete nefes aldırdı

CHP Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam Kabalalı vatandaşlardan Kabala - Yalım komşuluk hukukuna dayanarak oy istedi. Kabala'da Bağımsız Belediye Başkan adayı Halil Boz ile de karşılaşan Adam ile Boz'un buluşması siyasete de bir an olsun nefes aldırdı.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Abdülkerim Adam'ın esnaf ziyareti, Kabala'da siyasete nefes aldırdı
Abdülkerim Adam'ın esnaf ziyareti, Kabala'da siyasete nefes aldırdı
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi Artuklu belediye başkan adayı Abdülkerim Adam, Mardin'in Artuklu ilçesine bağlı Kabala Mahallesi'nde bulunan esnaflarla bir araya geldi. Başka adayı Adam, esnafın sorunlarını dinleyip, notlarını aldı. Abdülkerim Adam Kabala da Samimi ve güler yüzle karşılandı.

Projelerini anlatan Adam; "Kabala hakettiği hizmeti bizimle birlikte görecektir. 2004 - 2014 yılların arasında Yalım Mahallesi belediye başkanlığında Kabala Mahallesi'nde komşuluk hukukuna dayanarak kıymetli kabala halkından oy istedim. Kabala için de projelerimizi amaçlarımızı dile getirdik. Bizleri güler yüzle ve samimi bir şekilde karşılayan kıymetli Kalaba halkına ve esnafına teşekkür ederim" dedi.

Abdülkerim Adam, ziyaretleri sırasında Artuklu Bağımsız Belediye Başkan adayı Halil Boz ile de karşılaştı. Halil Boz ile Abdülkerim Adam birbiri ile selamlaşırken, sıcak bir buluşma gerçekleştirdi. İkili birlikte fotoğraf çekerek, dostluk mesajı verdi. 

Artuklu ve Artuklululara hizmet yolunda birbirlerine başarılar dileyen Halil Boz ve Abdülkerim Adam, daha sonra Kabala mahalle saha çalışmalarında bulunmak üzere farklı adreslere doğru yollarına devam etti.

Haber: Bayram Kerimoğlu 

27 Mar 2024 - 16:15 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu