Vali Akkoyun: Sizlerin talebi, bizim rehberimizdir

Midyat'ta katıldığı iftar programında konuşan Mardin Valisi Tuncay Akkoyun, vatandaşlara "Sizlerin her türlü talebi, isteği bizler için yapacağımız hizmetlere en önemli rehberdir" sözleriyle seslendi.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Vali Akkoyun: Sizlerin talebi, bizim rehberimizdir
Vali Akkoyun: Sizlerin talebi, bizim rehberimizdir
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin Valiliği ve Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından Ramazan Ayı ilçe İftar Programları düzenlenmeye devam ediyor. İftar programları kapsamında Midyat İlçesinde düzenlenen İftar Programına yoğun katılım gerçekleşti. Midyat'ta düzenlenen iftar programına ayrıca; İçişleri eski Bakanı Muammer Güler, AK Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç, Midyat Kaymakamı Ömer Faruk Özdemir, Vali Yardımcısı Hasan Kurt, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, Midyat Belediye Başkanı Veysi Şahin, Mardin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Fatih Eroğlu, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşları Yöneticileri, Kamu Kurum ve Kuruluş Yöneticileri ile vatandaşlar katıldı.

İftar programına katılan Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Tuncay Akkoyun, Midyatlıların Ramazan-ı Şeriflerini tebrik etti. Burada vatandaşlara hitap eden Vali Akkoyun; "Bizim amacımız siz kıymetli hemşehrimizin yaşadığı yerde mutlu olmasıdır. Sizlerin her türlü talebi, isteği bizler için yapacağımız hizmetlere en önemli rehberdir. Vatandaşlarımıza hızlı ve kaliteli hizmet ulaştırmak en önemli önceliğimizdir. Devletimiz vatandaşlarımızın her türlü ihtiyacında yanındadır ve yanında olmaya da devam edecektir. Devletimiz milletimizin hizmetindedir. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, ülkemizin genelinde olduğu gibi Mardin’imizde de güven, huzur ve istikrar hakimdir. Bu huzur iklimi içerisinde vatandaşlarımıza en güzel şekilde hizmet ulaştırmanın gayreti içerisindeyiz" ifadelerinde bulundu.

Haber: Daristan Bülbül

23 Mar 2024 - 10:06 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül