Mardin'de 5 büyük aşiretten Adam'a destek 

CHP Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam'a Duyan, Karaboğa, Çelik, Akdağ ve Yıldırım aşiretlerinden büyük destek.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Mardin'de 5 büyük aşiretten Adam'a destek 
Mardin'de 5 büyük aşiretten Adam'a destek 
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin'in ileri gelen 5 büyük aşiret liderleri CHP Seçim Koordinasyon Merkezinde Abdülkerim adam'ı ziyaret ettiler. Büyük bir kalabalık ve coşkulu bir ortam vardı. 

" Adam aşiretlere projelerini anlattı "

CHP Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam seçim koordinasyon merkezinde Duyan, Karaboğa, Çelik, Akdağ ve Yıldırım aşiretlerini ağırladı. Bu durumdan son derece memnun kalan adam, Mardin'in ileri gelen aşiretlerinin sorunlarını dinledi. Artuklu'nun sorunlarını dile getiren aşiretlerle istişarelerde bulundu ve tek tek sorunları kaleme alıp notunu aldı. 

Abdülkerim Adam Artuklu için hazırlamış olduğu projeleri anlattı. 5 Büyük aşiretler projeleri beğendiklerini ve bu projelerin Artuklu için önemli olduğunu ifade ettiler.

" Artuklu için değişim zamanı "

CHP Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam Mardin'in ileri gelen Duyan, Karaboğa, Çelik, Akdağ ve Yıldırım aşiretlerine Artuklu için değişimin olması gerektiğini ve bu değişim ile birlikte Artuklu ilçesinin de degişim göstereceğini ifade eden Adam ; " Artuklu için değişim zamanı" mesajını verdi.

Haber: Bayram Kerimoğlu

17 Mar 2024 - 17:32 Mardin/ Artuklu- Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu