DEM Parti'den Daşi Derneğine ziyaret

DEM Parti Artuklu Belediye Eşbaşkan adayı Mehmet Ali Amak ve Münevver Ölker beraberlerinde Mardin Büyükşehir Belediye Eşbaşkan adayı Ahmet Türk ile Daşi Derneği’ni ziyaret etti.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
DEM Parti'den Daşi Derneğine ziyaret
Haber albümü için resme tıklayın

Halkların Eşitlik ve Demokrasi Partisi (DEM Parti) Artuklu Belediye Eşbaşkan adayları Mehmet Ali Amak ve Münevver Ölker beraberlerinde Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan Adayı Ahmet Türk ile Mardin Yalım Daşi Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret etti. Yalım Mahallesi’nde bulunan dernek üyeleri, eşbaşkanları derneğin kapısında karşıladı. Burada dernek üyeleriyle bir araya gelen eşbaşkanlar, dernek üyelerinin Yalım Mahallesi ile ilgili sorunlarını dinledi.

Dernek Başkanı Sezgin Başçı, kendilerini ziyaret eden eşbaşkanlara teşekkür etti. Başçı, mahallelerinin temel sorunlarının yol, alt yapı, park ve temizlik olduğunu sıralayarak, mahallede mezarlık alanın tamamen dolduğunu söyledi. Başçı, eşbaşkanlardan göreve gelmeleri durumunda mahallelerinin sorunlarına çözüm bulmalarını istedi.

Daha sonra söz alan Artuklu Belediyesi Eşbaşkan adayı Mehmet Ali Amak, belediye seçimin kazandıktan sonra tüm mahallelerin sorunlarına mahalle sakinleriyle beraber çözüm üreteceklerini ifade ederek, her daim halkın hizmetinde olacaklarının sözünü verdi.

Ardından Mardin Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkan adayı Ahmet Türk söz alarak, mahallelinin sorunlarını çözmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi.

Konuşmaların ardından Daşi Derneği üyeleri, mahalleleri ile ilgili sorunları aktardı.

Haber: Bayram Kerimoğlu 

11 Mar 2024 - 00:39 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu