Başkan Adayı Adam Kadınlar Gününü Kutladı

Artuklu Belediye Başkan adayı Adam ÇATOM, ADEM ve Mardin Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde bulunan Kadınların Gününü kutladı.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Başkan Adayı Adam Kadınlar Gününü Kutladı
Başkan Adayı Adam Kadınlar Gününü Kutladı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Artuklu Belediye Başkan adayı Abdülkerim Adam, CHP ilçe yönetimi ile birlikte Mardin Artuklu ilçesine Bağlı Çok Amaçlı Toplum Merkezleri (ÇATOM)'un İstasyon, Meydanbaşı şubelerini ve Aile Destek Merkezi ( ADEM)'in İstasyon, Nur ve Yalım Mahallesindeki şubelerini Kadınlar Günü vesilesiyle ziyaret etti. Daha sonra Mardin Eğitim ve araştırma hastanesinde bulunan emekçi kadınların bu anlamli gününü kadınlara karanfil takdim ederek kutladı.
Adam Kadınlar günü için açıklamalarda bulundu.

Adam yaptığı açıklamada;" Tüm emekçi kadınlarımızın Dünya Emekçi Kadınlar Gününü kutlarım. Bu özel günü sadece bir güne sığdırmak olmaz. Kadınlar bizim toplumumuzun her alanında vardır. Kadınların eli değdiği her yerde bereket vardır. Bizler kadınlarımıza çok önem veriyoruz. Bunun için de çok ciddi projelerimiz var. Kadınlarımız için Kadın kooperatifi kurmak ve kendilerine iş istihdamı sağlamak amaçlı bir çok projemiz vardır. Tüm emekçi kadınlarımızın Kadınlar Gününü kutluyorum" dedi.

HABER:Bayram Kerimoğlu

08 Mar 2024 - 16:16 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu