Abdulkerim Adam, eski Mardin'e çıkarma yaptı

CHP Şanlıurfa Milletvekili Av.Mahmut Tanal, Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam ile çarşı esnafını ziyaret etti.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Abdulkerim Adam, eski Mardin'e çıkarma yaptı
Abdulkerim Adam, eski Mardin'e çıkarma yaptı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

CHP Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Tanal, Mardin Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam ve CHP Artuklu yönetimi ile birlikte çarşı esnafını ve vatandaşları ziyaret etti.

Mardin'in yollarını ve esnafların halini gören ve istişarelerde bulunan Şanlıurfa CHP Milletvekili Mahmut Tanal açıklamalarda bulundu.

Mardin'deki yolsuz siyaseti temizleyeceğiz ifadelerini belirten Tanal; "Başta siyasi iktidar olmak üzere Mardin'i bu kirli siyasetten arındırılmış olacağız" ifadelerini kullandı.

Mardin'i daha yaşanabilir bilir bir şehir haline getireceğiz

"Mardin'in en işlek caddesi olan birinci caddedeyiz. Buradaki vatandaşların imar ve tapu sorunu vardı" diyen Tanal, "Esnaflarımızın iş yerleriyle ilgili Ruhsat sorunları vardır. Bu şehir büyük ve medeniyetin başkenti bir şehirdi. Yıl olmuş 2024 halen tapu, imar ve ruhsat sorunu vardır. Milletimizin desteğiyle Cumhuriyet Halk Partisi belediyesinde, Mardin Büyükşehir belediye başkanlığında, Artuklu ve diğer ilçe belediye başkanlığında buradaki mevcut olan bütün sorunları bitireceğiz. Mardin'i daha yaşanabilir bilir bir şehir haline getireceğiz" dedi.

Haber: Bayram Kerimoğlu

05 Mar 2024 - 21:54 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu