CHP Artuklu Belediye Başkan Adayı Adam Esnafı dolaştı

Mardin Artuklu Belediye Başkan adayı Abdülkerim Adam Mardin’in Artuklu ilçesinde bulunan esnafı dolaşarak sorunlarını dinledi.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
CHP Artuklu Belediye Başkan Adayı Adam Esnafı dolaştı
CHP Artuklu Belediye Başkan Adayı Adam Esnafı dolaştı
+4
Haber albümü için resme tıklayın

CHP'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Durak, beraberinde Mardin Artuklu Belediye başkan adayı Abdülkerim Adam, CHP Kadın Kolları başkanı Aygül Kılıç, Belediye Meclis üyeleri ve CHP yönetimi ile birlikte 13 Mart Mahallesi ve Yalım mahalle esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Esnafın sorunlarını dinleyen, taleplerini yanına not eden Adam, Yalım mahallesinden başlayarak 13 Mart Mahallesine kadar tek tek esnafı gezdi.

Esnafın yoğun ilgi gösterdiği Adam, tek tek esnafın derdini, taleplerini dinledi ve sorunlarını not aldı. Mardin esnafının yoğun ilgisi karşısında kayıtsız kalmayan Adam esnafa teşekkürlerini sunarak ziyaretlerini sürdürdü.

Adam yaptığı açıklamada; "Şuan da esnafımız ciddi bir ekonomik kriz içerisindedir. Esnafa sıfır faizle destek çıkılması gerekiyor. Esnaflara ciddi bir destek çıkacağız. Zincir marketler esnafımızı ciddi bir şekilde etkilemiştir. Bu konuda esnaflarımıza ciddi projelerimiz vardır. Vatandaşlarımızın kapılarını tek tek çalıp Mardin'iniz için projelerimizi ve amaç ve hedeflerimizi anlatacağız. Çalışmalarımız hız kesmeden devam edecektir" dedi.

HABER:Bayram Kerimoğlu

27 Şub 2024 - 13:14 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu