Mardin’de DEVA Partisi Seçim Koordinasyon merkezi açılışı gerçekleşti

DEVA Partisi'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Abdulkadir Kerimoğlu Artuklu’da seçim koordinasyon merkezlerinin açılışını gerçekleştirdi.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri

DEVA Partisi'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Abdulkadir Kerimoğlu Artuklu’da seçim koordinasyon merkezlerinin açılışını gerçekleştirdi.
Abdulkadir Kerimoğlu’na Artuklu Belediye Başkan adayı Adnan Ulusao, Yeşilli Belediye Başkan Adayı Mehmet Ali Ayhancı, Savur Belediye Başkan adayı Emine Kerimoğlu, Nusaybin Belediye Başkan adayı Mehmet Yıldırım, Kızıltepe Belediye Başkan adayı Servet Uygur, Derik Belediye Başkan adayı İzzettin Rutan, Dargeçit Belediye Başkan adayı Mehmet Ali Aktaş, Midyat Belediye Başkan adayı Mahsub Ayaz ve Mazıdağı Belediye Başkan adayı Mecit Aktaş da eşlik etti.

Açılış Konuşmasını yapan Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Kerimoğlu yaptı.
Kerimoğlu yaptığı konuşmada:” Seçim koordinasyonu merkezimizin açılışım tüm Mardin halkına ve DEVA Partisi adına hayırlara vesile olmasını diliyorum. İnşallah bununla birlikte Deva Partisini hak ettiği yere hep birlikte getireceğiz “ Şeklinde konuştu.
Açılış kurdelesi kesildikten sonra vatandaşlar seçim koordinasyon merkezine giriş yapıldı. Daha sonra DEVA Partisi Artuklu Belediye Başkan adayı Adan Ulusoy açıklamalarda bulundu. ,Ulusoy yaptığı açıklamada: “Bizler bu seçimlere Partimizin kurulduğu ilk günden beri hazırdıl ve seçim çalışmalarımızı sürdürüyorduk. Bizler diğer partiler gibi 100 – 200 tane proje sunmayacağız. Maalesef şuana kadar sunulan hiçbir projeyi hayata geçiremediler. Bizlerinde projeleri vardır illaki ama önceliğimiz Mardin’in şuan ki mevcut sorunlarına çözüm bulmak ve çözümlerleri hayata geçirmektir. Mardin’in mevcut sorunlarını halletmeden büyük projelere imza atmanın bir anlamı yoktur. Mardin’in büyük sorunlarına DEVA bulup daha sonra da Mardin ve Mardin halkı için projelerimizi faaliyete geçireceğiz” şeklinde konuştu.

HABER: LOKMAN ELİK 

25 Şub 2024 - 18:05 Mardin/ Artuklu- Politika

Mahreç  Lokman Elik