Midyat, Abdullah Erin'i bağrına bastı

AK Parti'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin, Midyat'ta adeta sevgi seli ile karşılandı. Seçim bürolarının açılışlarını yapan Abdullah Erin sevgi seline boğdu.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Midyat, Abdullah Erin'i bağrına bastı
Midyat, Abdullah Erin'i bağrına bastı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

AK Parti'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Erinü, Midyat'ta seçim koordinasyon merkezlerinin açılışını gerçekleştirdi. Kente girişte büyük bir kalabalık tarafından sevgi seli ile karşılanan Erin'e coşkulu bir karşılama yapıldı. Havai fişekler ve meşaleler ile karşılanan Erin, beraberindeki kalabalık ile birlikte açılışı yapılacak olan seçim koordinasyon merkezine geçti. 

Abdullah Erin'e Midyat'ta Midyat Belediye Başkanı ve AK Parti Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin ile Milletvekili Faruk Kılıç, il Başkanı Vahap Alma da eşlik etti. 

Büyük bir coşku ile yapılan açılışların yanında Erin ve AK Parti heyeti seçim otobüsünün üzerinden vatandaşları selamladı. Adeta izdiham yaşanan Midyat'taki buluşmada Erin, vatandaşları selamlayarak, çocuklarla da bir araya geldi. 

Çavuşlu mahallesindeki seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Erin, "Türkiye Yüzyılı nın neferleri artık sahaya çıkmıştır. Bizler, büyüklerimizin, yavrularımızın umutlarını asla boşa çıkarmayacağız. Midyat Çavuşlu Mahallesi SKM açılışını gerçekleştirdik" paylaşımı yaptı. 

Estel seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Erin, "Hemşerileri olmaktan gurur duyduğum Midyatlılarla bir araya gelerek, ESTEL Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını sağladık" paylaşımı yaptı. 

Midyat'ta merkez ilçe seçim koordinasyon merkezinin açılışını yapan Erin, "Vefasını, muhabbetini, coşkusunu bizden esirgemeyen Midyatlı hemşehrilerimizi çok seviyoruz. Midyat Seçim Koordinasyon Merkezi'nin açılışını sağladık" paylaşımında bulundu. 

Acırlı Mahallesindeki seçim bürosunun açılışını paylaşan Abdullah Erin, "Bu gülen yüzler, bu inanmış, bu tertemiz yürekler, Mardin’imizin mücevheri Midyat’ın ta kendisidir. Acırlı Mahallesi Seçim Koordinasyon Merkezimizin açılışını sağladık. Katılım ve desteklerinden dolayı tüm hemşehrilerime en içten teşekkürlerimi sunuyorum" dedi.

Haber: Daristan Bülbül

24 Şub 2024 - 17:19 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül