CHP'nin adayları: Artuklu'yu da Büyükşehir'i de kazanacağız

CHP Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Durak ile Artuklu Belediye Başkan adayı Abdulkerim Adam Mardin Haber Gazetesi'ni ziyaret ederek, "Artuklu Belediyesi'ni de Büyükşehir Belediyesi'ni de kazanacağız" dedi.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

Cumhuriyet Halk Partisi'nin (CHP) Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ömer Durak ile Artuklu Belediye Başkan adayı Abdulkerim Adam Mardin Haber Gazetesi'ne ziyarette bulundu. Durak ve Adam'ı Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül ağırladı. 

Ziyarette CHP'nin Büyükşehir adayı Ömer Durak, Büyükşehir Belediyesi'ni kazanmayı önlerine hedef olarak koyduklarını belirterek, "Vatandaşlarımız Mardin'de yıllardan bu yana istedikleri hizmeti alamıyor. Biz CHP belediyeciliği ile Mardin halkının da kazanacağını düşünüyoruz. Buna inanıyoruz" dedi. 

CHP'nin Artuklu Belediye Başkan Adayı Abdulkerim Adam da, iddialı olduklarını söyleyerek, "Daha önce yaptığım hizmetleri halkımız biliyor. Halkın yakından tanıdığı bir siyasetçiyim. bu dönem CHP'den aday olmayı uygun gördüm. Halkla iç içe siyaset yürütüyoruz. Her dönem halkın içinde olan adaylarız. Ben şahsen Artuklu'yu kazanacağımıza, Mardin'i CHP Belediyeciliği ile tanıştıracağımıza inanıyorum. Hatta buradan açık açık diyebilirim ki, biz CHP olarak Artuklu Belediyesi'ni de Mardin Büyükşehir Belediyesi'ni de kazanacağız. Mardin'i hak ettiği yere getirmek için elimizden geleni yapacağız" dedi. 

Haber: Lokman Elik

21 Şub 2024 - 16:30 - Politika

Mahreç  Lokman Elik