Ticaret Bakanlığı’ndan, Kızıltepe Ticaret Borsasına ödül

Kızıltepe Ticaret Borsası, Ankara’da Ticaret Bakanlığı tarafından düzenlenen 6. Kümelenme Konferansı’nda ödüllendirildi.

Bülent  Asman
Bülent Asman Tüm Haberleri

Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat’ın katılımıyla gerçekleştirilen 6. Kümelenme Konferansı’na, Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin, Genel Sekreter Yardımcısı Metin Sert ve Proje Koordinatörü Mehmet Uncu katıldı.
Ticaret Bakanlığına 2018-2023 yılları arasında UR-GE proje desteği kapsamında iş birliği kuruluşları tarafından yapılan başvurular neticesinde, başvurusu yapılan tüm projeler arasından Kızıltepe Ticaret Borsasının Yürüttüğü” Mezopotamya Güneşi Mardin Bulguru Yeni Pazarlara Açılıyor” Faaliyeti ile iyi uygulama örneği olarak seçildi.
Programda, Kızıltepe Ticaret Borsasının Yürüttüğü” Mezopotamya Güneşi Mardin Bulguru Yeni Pazarlara Açılıyor” Proje ödülünü, Ticaret Bakanı Prof. Dr. Ömer Bolat tarafından Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin’e takdim edildi.
Proje Koordinatörü Mehmet Uncu 6. Kümelenme Konferansı Çalıştayı kapsamında Panelde Mezopotamya Güneşi Mardin Bulguru Yeni Pazarlara Açılıyor Faaliyeti ile iyi uygulama anlattı.
Kızıltepe Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdulkadir Şahin, bu ödülü almaktan dolayı mutlu olduklarını ifade ederek bundan sonra da bu tür çalışmalara devam edeceklerini kaydetti.

EDİTÖR:Bülent Asman

21 Şub 2024 - 13:08 - Ekonomi

Mahreç  Bülent Asman