Mardin 1.kitap fuarında Alişan Kapaklıkaya okurlarıyla buluştu.

Mardin'de birincisi düzenlenen Mardin 1.kitap fuarının ikinci gününde yazar Alişan Kapaklıkaya imza ve söyleşi gününde okurlarıyla bir araya geldi.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Mardin 1.kitap fuarında Alişan Kapaklıkaya okurlarıyla buluştu.
Mardin 1.kitap fuarında Alişan Kapaklıkaya okurlarıyla buluştu.
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin'de birincisi düzenlenen kitap fuarının ikinci gününde yazar Alişan Kapaklılaya Mardin Atatürk Kültür Merkezinde okurlarıyla buluştu. Söyleşiye bir hayli ilgi vardı. Kapaklıkaya söyleşisini bitirdikten sonra okurlarının kitaplarını imzaladı. Daha sonra Mardin 1. Kitap fuarını gezdi ve orada da okurlarını karşıladı. Kapalıkaya Mardin Haber Gazetesine özel röportaj verdi.

Kapalıkaya verdiği röportajda:” Hafta içi olduğuna rağmen ilgi oldukça fazla. İnsanlar bizleri kalplerine koymuşlar bu durumdan çok memnunum ve okurlarımın kitaplarını imzalıyorum. Burada okurlarım beni çok mutlu ettiler. Mardin’ 7’inci gelişim burada olmaktan çok mutluluk duyuyorum. İçim huzur dolu. Yazdığım kitapların evlerdeki sorunlara çözül üretmesi  beni ayrıca çok mutlu ediyor” şeklinde ifadelerini söyledi.

Kapaklıkaya Mardin’de birincisi düzenlenen Mardin kitap fuarının açılışına vesile olan tüm kurumlara teşekkürlerini iletti.

HABER: BAYRAM KERİMOĞLU

20 Şub 2024 - 19:51 Mardin/ Artuklu- Kültür & Sanat

Mahreç  Bayram Kerimoğlu