Milli Yol Partisi Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayını açıkladı.

Milli Yol Partisi Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayının Mehmet Fidan olduğunu açıkladı. Mehmet Fidan ilk açıklamasını yaparak, " "Hakkıyla değerli Mardin halkına hizmet edeceğimiz den hiç kimsenin kuşkusu olmasın" dedi. Mehmet Fidan kimdir?

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri

Milli Yol Partisi Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayının Mehmet Fidan olduğunu açıkladı. Fidan yaptığı ilk açıklamada, "Hakkıyla değerli Mardin halkına hizmet edeceğimiz den hiç kimsenin kuşkusu olmasın. Sevgili Mardinli hemşerilerimi saygıyla selamlıyorum."dedi.

MEHMET FİDAN KİMDİR?


Milli Milan Aşiretine mensup olan Mehmet Fidan, 1984 yılında Mardin'de doğdu. Eğitim hayatı halen devam eden Fidan, bir kız çocuğu babasıdır.

Halen çiftçilik ile meşgul olan Fidan'ın siyasi geçmişi İzmir il başkan vekiliği ve aynı zamanda 28. Dönem İzmir milletvekili adaylarındandır.
Diller: Arapça, Kürtçe, ingilizce, Osmanlıca okur yazardır.
Yardımlaşma ve dayanışma dernekleri konfederasyon ve federasyon genel iletişim başkanlığı olarak çalışmalarını sürdüren Fidan' ın sertifikalı eğitimleri Siyaset ve politika uzmanlığı, hukuk danışmanlık, adli ve hukuk sekreterlik, adli balistik, adli kalem, otel işletmecilik, vip yakın koruma, arıcılık iç mimarlık, tezhip ve hat sanatları, kamu ilişkiler direktörlüğü ve çeşitli alanlarda kendini yetiştirmiş bir bireydir.

HABER: DARİSTAN BÜLBÜL

18 Şub 2024 - 19:06 Mardin- Politika

Mahreç  Daristan Bülbül