DEM Parti Mardin’de yol haritasını belirledi

DEM Parti Mardin İl Örgütü’nün 31 Mart Yerel Seçimleri için büyük bir buluşma gerçekleştirerek, il ve ilçe belediye eş başkan adaylarının tanıtımı yapıldıktan sonra yol haritası belirlendi.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
DEM Parti Mardin’de yol haritasını belirledi
DEM Parti Mardin’de yol haritasını belirledi
+1
Haber albümü için resme tıklayın

DEM Parti Mardin İl Örgütü, 31 Mart Yerel Seçim Yol Haritası’nı belirlemek amacıyla Kızıltepe Mova Salonunda büyük bir buluşma toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya tüm il ve ilçe örgütü yöneticileri ile Mardin Büyükşehir Belediyesi Eş Başkan adayları Ahmet Türk ve Devrim Demir’in de aralarında bulunduğu ilçe belediye eş başkan adayları katıldı. Yol haritası buluşma toplantısına DEM Parti Mardin Milletvekilleri Saliha Aydeniz, Kamuran Tanhan ve George Aslan ile çok sayıda partili katıldı. Toplantının yapıldığı salon DEM Partinin bayrak ve pankartlarıyla süslendi.

Toplantı saygı duruşundan sonra başladı.

Belediye eşbaşkan adaylarının konuşmalarından sonra tüm adaylar sahnede toplu fotoğraflar çekti. Açılış konuşmalarından sonra toplantıda 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için yol haritası belirlenecek. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

HABER:Daristan Bülbül

18 Şub 2024 - 14:02 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül