Tatlıdede, vatandaşlarla bir araya geldi

Ak Parti Artuklu Belediye Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede, Partinin Ana Kademe, Kadın ve Gençlik Kollarıyla beraber sahada yoğun bir tempo ile seçim mesaisi yapıyor.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Tatlıdede, vatandaşlarla bir araya geldi
Tatlıdede, vatandaşlarla bir araya geldi
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Adaylığı açıklandığı ilk günden kolları sıvayarak hızlı bir şekilde seçim startı veren Başkan Adayı Mehmet Tatlıdede, bir yandan kentte bulunan Sivil Toplum Kuruluşlarıyla bir araya gelirken, diğer yandan da hane ziyaretlerinde de bulunarak aile fertleriyle bir araya geliyor.

Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Yavuz Çaltekin ve teşkilat kadrolarıyla birlikte seçim çalışmalarını yürüten Başkan Adayı Tatlıdede, sık sık esnaf ziyaretlerinde de bulunarak kendilerinden 31 Mart seçimleri için destek istiyor.

Gittiği her yerde vatandaşın sevgisiyle karşılanan Başkan Adayı Tatlıdede, hemşerileriyle samimi sohbetlerde bulunarak kendileriyle hasbihal ediyor.

Seçimi kazanması durumunda yeni dönemde yapmayı planladıkları projelerle ilgili hummalı bir çalışma içerisinde olduklarını ve kısa bir süre içerisinde kamuoyu ile paylaşacaklarını ifade eden Başkan Adayı Tatlıdede, şunları söyledi:

“Sayın Cumhurbaşkanımızın Takdirleri ile vatandaşlarımıza hizmet etmek için Artuklu’ya aday gösterildim. Şahsım ve teşkilatımızın tüm kademeleri ile şuan sahada yoğun bir tempo ile çalışıyoruz. Bu süreçte özellikle bizlere desteklerini esirgemeyerek gece gündüz bizimle beraber çalışan Ak Partimizin Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarımıza hasseten şükranlarımızı sunuyoruz. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olsun inşallah. Vatandaşlarımızın da desteğini alarak 31 Mart seçimlerinde Artuklumuzda rekor bir oy farkı ile çalışmalarımızı zaferle sonuçlandıracağız İnşallah.”

Başkan Tatlıdede, yoğun bir tempoyla seçim çalışmalarını sürdüreceklerini ifade etti.

HABER:Daristan Bülbül

17 Şub 2024 - 11:42 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül