DEVA Partisi Mardin'de 3 ilçe için adaylarını açıkladı

DEVA Partisi'nin Mardin İl Başkanı Kadir Kerimoğlu, yerel seçimler için belirlenen adaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
DEVA Partisi Mardin'de 3 ilçe için adaylarını açıkladı
DEVA Partisi Mardin'de 3 ilçe için adaylarını açıkladı
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Savur ilçesinin belediye başkan adayı olarak Emine Kerimoğlu'nun seçildiğini duyurdu. Aynı şekilde, Kızıltepe ilçesinin belediye başkan adayı olarak da Servet Uygur'un belirlendiği açıklandı. Midyat ilçesinin belediye başkan adayı olarak ise Mahsun Ayaz'ın atanmasının kararlaştırıldığı belirtildi.

DEVA Partisi'nin Mardin İl Başkanı Kadir Kerimoğlu, yerel seçimler için belirlenen adaylar hakkında açıklamalarda bulundu. Kerimoğlu, partinin titiz bir değerlendirme süreci sonucunda Savur, Kızıltepe ve Midyat ilçelerinin belediye başkan adaylarını kamuoyuyla paylaştı.

Savur ilçesinin belediye başkan adayı olarak Emine Kerimoğlu'nun seçildiğini belirten Kerimoğlu, adayın ilçenin ihtiyaçlarına uygun projelerle halkın karşısına çıkacağını ifade etti. Kızıltepe ilçesinin belediye başkan adayı olarak ise Servet Uygur'un belirlendiğini açıklayan Kerimoğlu, Uygur'un tecrübesi ve vizyonuyla ilçeye yeni bir soluk getireceğine inandıklarını dile getirdi. Midyat ilçesinin belediye başkan adayı olarak ise Mahsun Ayaz'ın atanmasının kararlaştırıldığını belirten Kerimoğlu, Ayaz'ın yönetim becerisi ve yerel halkla uyumlu çalışma tarzının ilçenin gelişimine katkı sağlayacağını vurguladı.

Kerimoğlu ayrıca, DEVA Partisi'nin diğer ilçeler için de aday belirleme sürecinin hızla devam ettiğini ve en uygun adayların belirlenmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü ifade etti. Partinin ilke ve değerlerini en iyi şekilde temsil edecek adayların seçimi için titizlikle hareket ettiklerini belirten Kerimoğlu, halkın desteğiyle başarılı bir seçim süreci geçireceklerine inandıklarını dile getirdi.

HABER:Daristan Bülbül

16 Şub 2024 - 13:11 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül