Abdullah Erin: 45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak

AK Parti Mardin İl başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Erin ve Mardin il yönetimi ile birlikte AK Parti Mardin İl Başkanlığı önünde Basın açıklaması gerçekleşti. Erin: “45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak “ dedi

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Abdullah Erin: 45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak
Abdullah Erin: 45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak
Video için play'e tıklayın

AK Parti Mardin İl başkanı Vahap Alma, AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye başkan adayı Abdullah Erin ve Mardin il yönetimi ile birlikte AK Parti Mardin İl Başkanlığı önünde Basın açıklaması gerçekleşti. Basın açıklamasını Erin yaptı. Erin: “ 45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak  bu biz buna yürekten inanıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Bir süredir sahalarda çalışmalarını sürdürdüklerini belirten Erin ; “ Mardin’de bir davamız, idealimiz ve hedeflerimiz var. Çalmadığımız kapı, girmediğimiz gönül, Allahın rızası için gitmediğimiz, muhatap olmadığımız sima bırakmayacağız. Bugün Türkiye genelinde partimizin 3 gün devam edeceği ayrı bir çalışmaları olacak. Mardin’de il merkezi, ilçe mahallelerimizde kardeşlerimiz ve yol arkadaşlarımızla birlikte bütün hanelere giderek kapıları çalarak mesajımızı, hayallerimizi ve amaçlarımızı bütün hanelerimize ulaştıracağız” dedi

“45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlamış olacak “

 45 gün sonra Mardin için yeni bir dönem başlayacağını ve buna yürekten inandıklarını ifade eden Erin;”  Mardin’in eksik kalan hizmetlerini tamamlamaya kapılarımızı, gönüllerimizi bütün Mardinli kardeşlerimize açmaya tam bir şeffaflık, açıklık, adalet ve katılımcılıkla Mardin’in hizmet anlamında en iyi noktaya gelmesi için yeni bir dönemin başlangıcını hep 1 Nisan ile birlikte yeni bir döneme girmiş olacağız. Birkaç gün sonra da Mardin’le ilgili 1 Nisandan itibaren kısa, orta ve uzun vadede yapacağımız çalışmaları, gerçekleştireceğimiz projelerimizi ve vaatlerimizi de  bütün hemşerilerimizle, vatandaşlarımızla paylaşmış olacağız. Çok güzel müjdelerimiz olacak. Mardin hem Türkiye de hem de uluslar arası anlamda hakkettiği yere gelmesini sağlayacak çok güzel haberleri paylaşmış olacağız” şeklinde konuştu.

Basın açıklamasının ardından Erin: “çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Şuan da hanelere gidiyoruz. Allah yar ve yardımcımız olsun” diyerek sözlerini tamamladı.

HABER: BAYRAM KERİMOĞLU

16 Şub 2024 - 11:56 Mardin- Gündem

Mahreç  Bayram Kerimoğlu