Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram

Instagram İçerik Etkileşimleri Nedir?,Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız?, Hikaye Etkileşimi Nasıl Artar?,Detaylar yazımızda…

Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram
Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram
+1
Haber albümü için resme tıklayın

İnstagram’ da analiz oranını hesaplamak için çeşitli sekmeler mevcuttur ancak en basit haliyle hesaplamak için yorum ve beğeni sayılarının tamamını izleyen kullanıcı sayısına bölmek gerekmektedir. İnstagrambloger ve influencerları için bu oranın yüksek çıkması önemlidir. Çünkü anlaşmalı olarak işbirliği reklamını almış olduğunuz firmanın, size vermiş olduğu ürünün ne kadarlık bir kitleye ulaştığını bilmeniz gerekmektedir. Sizlerde hemen bugüne özel fırsatlarla izlenme kazanmanın fırsatını yakalayın FreeİnstagramViews ile sınırsız keşfet izlenme gönderin.

Paylaşımını yaptığınız ürün ne kadar beğenildiyse hitap ettiği kitleye göre o kadar iyi bir ürün olduğu tespit edilmiştir. Elbette yüksek beğeniye sahip olabilmenin en etkili yöntemi takipçi sayışınızı artırmaktır. Bunun için uzun zaman ve emek harcamak, düzenli paylaşım yaparak sahip olduğunuz takipçilerin güvenini kazanmak gerekir. Böyle bir zamana sahip değilseniz takipçi satın alma seçeneğini değerlendirebilirsiniz. Gerçek Türk takipçilerden oluşan bütçenize uygun takipçi paketleri Bayigram.com’da TL den başlayan fiyatlar ile kullanıcılara sunuluyor. Üstelik instagram takipçi hilesi ile ücretsiz olarak seçtiğiniz hesaba takipçi gönderebilmek de mümkündür.

Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram

Instagram İçerik Etkileşimleri Nedir?

Instagram’da etkileşim, aktif olarak paylaşım yapan kullanıcıların paylaştıkları markalara gelen yorum, beğeni sayısı, gönderme ve kaydetme gibi işlemlerin tamamına verilen isimdir.

İnstagram’da kazanç sağlamak isteyenlerin beğeni sayılarının yüksek olması gerekmektedir. Dolayısı ile takipçi sayılarını artırmaları gerekmektedir. Ulaşmak istediği takipçi sayısına en hızlı ve güvenilir yoldan ulaşmak isteyenlerin adresi takipçi satın al 50 takipçiden başlayarak 250.000 takipçiye kadar yüksek kaliteli takipçi paketlerini kullanıcılara sunmaktadır. Üstelik sadece 5TL den başlayan fiyatlar ve ekstra takipçi hediyeleri ile anında teslimat garantisi vermektedir.

Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram

Instagram İçerik Etkileşimi Kaç Olmalı?

Bu oran hesaptaki takipçi sayısına göre değişmektedir. 1000 takipçisi olan hesabın etkileşim oranı yaklaşık olarak yüzde 10 civarındadır. Hesaptaki takipçi sayısı artıkça etkileşim oranı da düşmeye başlar. Ülkemizde bu oran yüksek takipçisi olan kullanıcılarda yüzde 2 ile 5 arasında değişmektedir.

Instagram'da Etkileşim Oranınızı Nasıl Hesaplarsınız? - BayiGram

Hikaye Etkileşimi Nasıl Artar?

Eğer amacınız Instagram’da yüksek kazanç sağlamak ise takipçi sayınızı artırmak ilk öncelik olmalıdır. Paylaştığınız hikayeleri izleyen kişilerin sayısı artıkça firmaların size teklif getirme olasılığı da yükselecektir. Bu nedenle paylaşılan hikayelerin konusu, paylaşımı kaç kişinin izlediği gibi rakamlar etkileşim oranını etkiler. Takipçi sayısını artırmak istiyorsanız takipçi satın alma paketlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca Bayigram.com’ da ücretsiz olarak tiktok takipçi hilesi ile Instagram’da istediğiniz kullanıcıya takipçi gönderebilir, ücretli diğer paketlerden de yararlanabilirsiniz.

KAYNAK:bayigram.com

Kaynak: bayigram.com

12 Şub 2024 - 15:22 - Bilim & Teknoloji