Olgaç Ailesi; Abdullah Erin'e destek açıklaması yaptı

Mardin’in önde gelen ailelerinden biri olan Olgaç Ailesi'nin önde gelen isimlerinin de aralarında olduğu grup AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin’e tam destek vereceğini duyurdu.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Olgaç Ailesi; Abdullah Erin'e destek açıklaması yaptı
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin'in önde gelen ailelerinden biri olan Olgaç ailesinin önde gelen isimlerinin de aralarında olduğu kalabalık bir grup 31 Mart yerel seçimlerinde AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanı Abdullah Erin'e destek verme kararı aldı. AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nda yapılan toplantıya, Olgaç Ailesi’nin ileri gelenleri ileri birlikte kalabalık bir grup katıldı. 

AK Parti Mardin İl Başkanı Vahap Alma ve Ak Parti Mardin Milletvekili Faruk Kılıç’ın da birer konuşma yaptığı buluşmada, Mardin adına çok önemli bir sürecin arefesine yaklaşmış bulunduklarını ifade eden Belediye Başkan Adayı Abdullah Erin, “Olgaç Ailesi gibi tanınmış ve herkesçe olumlu bilinen ailelerin desteği büyük önem arz etmektedir. Buraya kadar gelerek desteklerini ileten Olgaç Ailesi’ne şükranlarımı sunuyorum. Çok önemli bir sürecin ortasında yer almaktayız. Tarım, ticaret ve turizm kenti olarak ilk akla gelen isimlerin başında yer alan kadim Mardin için büyük projeleri hayata geçirmek istiyoruz. İşte tamda bu aşamada bizlerin yapacağı çalışmalar Mardin’i en ileri seviyeye taşıyacaktır.”

Mardin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Erin, “Din, dil, ırk, ilçe, mahalle ve sokak ayırımını asla yapmaksızın Mardin’in her bir metrekaresine hizmet götürmek için can atıyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik hukukunun Mardin’de ezelden beri var olduğunu biliyoruz. İşte bu duygu harmanıyla birlikte Mardin’e yakışan hizmetleri sunmak için birlik içerisinde herkesin desteğine ihtiyacımız var. Bizler tüm teşkilatlarımızla birlikte sahadayız. Birçok yere defalarca gidiyoruz ve gitmeye devam edeceğiz. Yeter ki Olgaç Ailesi gibi bizlere güvensinler. Çünkü Allah’ın izniyle Mardin’in çehresini değiştirecek tek mecra bizler olacağız" dedi. 

Haber: Bayram Kerimoğlu

12 Şub 2024 - 12:51 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu