Mardin Büyükşehir adayı Erin, gençlerle bowling oynadı

AK Parti'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin'in gençlerle bowling oynadığı anlar keyifli görüntülere sahne oldu.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
Mardin Büyükşehir adayı Erin, gençlerle bowling oynadı
Mardin Büyükşehir adayı Erin, gençlerle bowling oynadı
Haber albümü için resme tıklayın

Seçim çalışmaları kapsamında temaslarını sürdüren AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı Abdullah Erin, Mardianmall AVM'de vatandaşlarla bir araya geldi. Vatandaşlarla sohbet eden, taleplerini dinleyen Erin, aynı zamanda AVM esnafı ve çalışanlarıyla da bir araya geldi. AVM yetkilileri, AK Parti Artuklu Belediye Başkan adayı ve Belediye Başkanı Mehmet Tatlıdede ile AK Parti il yönetiminin de eşlik ettiği ziyaret sırasında Erin ve beraberindeki heyet eğlence mağazasına da girdi. 

Abdullah Erin burada gençlerle birlikte bowling oynarken, Erin ve gençler arasında keyifli dakikalar yaşandı. Sosyal medya hesabından gerçekleştirdiği ziyarete ilişkin paylaşım yapan Erin, "Kadim kentimizin en önemli alışveriş merkezlerinden Mardian Mall AVM'de bulunan esnafları ve değerli vatandaşlarımızla bir araya geldik. Vatandaşlarımızla çok güzel diyaloglar yaşadık. Bizleri tebrik ederek, şehrimize yapacağımız hizmetlere olan inançları bizlere gerçekten büyük onur oldu" dedi. 

Haber: Daristan Bülbül 

10 Şub 2024 - 22:47 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül