AK Parti Mardin Adayı Abdullah Erin ve İl Başkanı Vahap Alma, Akgül'ü ziyaret etti

AK Parti'nin Mardin Büyükşehir Adayı Vali Abdullah Erin ve İl Başkanı Vahap Alma'nın Mardin Haber İmtiyaz Sahibi Murat Akgül'ü ziyaret etti. AK Parti temsilcileri, Murat Akgül'ü ziyaret ederek, seçim öncesi stratejilerini ve hedeflerini paylaştılar.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri
AK Parti Mardin Adayı Abdullah Erin ve İl Başkanı Vahap Alma, Akgül'ü ziyaret etti
AK Parti Mardin Adayı Abdullah Erin ve İl Başkanı Vahap Alma, Akgül'ü ziyaret etti
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Ziyaret sırasında yapılan görüşmelerde, AK Parti'nin Mardin için planladığı projeler ve şehrin sorunları ele alındı.

Abdullah Erin, ziyarette yaptığı açıklamada, "Mardin'in gelişimi ve refahı için medyanın desteği bizim için son derece önemli. Mardin Haber imtiyaz sahibi Murat Akgül'ün deneyimi ve fikirleri bizim için değerli. Mardin'i hep birlikte daha ileriye taşıyacak adımları atmak için bir araya geldik" dedi.

İl Başkanı Vahap Alma ise, "Medyanın doğru bilgi akışı ve toplumun doğru yönlendirilmesi konusundaki rolü inkar edilemez. Bizler de AK Parti olarak, Mardin'i daha iyiye taşımak için her platformda iş birliği yapmaya hazırız. Murat Akgül’ün tecrübelerinden ve önerilerinden faydalanmak istiyoruz" şeklinde konuştu.

Murat Akgül de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Siyasi aktörlerin medya ile yakın iş birliği içinde olması, toplumun doğru bilgilendirilmesi ve şehrin sorunlarının çözümü için oldukça önemlidir. AK Parti'nin Mardin adayı Abdullah Erin ve il başkanı Vahap Alma'nın ziyareti, bu iş birliğinin önemli bir adımıdır" ifadelerini kullandı.

HABER:Daristan Bülbül

09 Şub 2024 - 11:07 - Politika

Mahreç  Daristan Bülbül