Mardin Park Hastanesi'nden bir ilk daha

Mardin'in Artuklu ilçesinde yer alan Mardin Özel Park Hastanesi, sağlık sektöründeki teknolojik gelişmeleri bölge halkına sunmaya devam ediyor. Hastane, geniz eti ameliyatları için kullanılan plasma buharlaştırma teknolojisi ile hastalarına daha güvenli ve etkili bir tedavi sunuyor.

Bölgenin ilkleri arasında yer alan bu teknoloji, geniz eti ameliyatlarını daha hassas ve minimal invaziv bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlamaktadır. Plasma buharlaştırma yöntemi, dokulara zarar vermeden ameliyatın gerçekleştirilmesine imkan tanırken, iyileşme sürecini de hızlandırarak hastaların konforunu artırıyor.

Mardin Özel Park Hastanesi Başhekimi Abdurrahim Bedir, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "Teknolojinin sağlık sektöründeki ilerlemesiyle birlikte, hastalarımıza daha etkili ve güvenli tedaviler sunabilmek adına sürekli olarak yeni yöntemleri değerlendiriyoruz. Plasma buharlaştırma teknolojisi, geniz eti ameliyatlarını daha kolay ve başarılı bir şekilde gerçekleştirmemize olanak tanıyor. Bu sayede hastalarımızın ameliyat sonrası konforu ve iyileşme süreci önemli ölçüde artıyor" dedi.

Mardin Özel Park Hastanesi, sunduğu modern tıbbi hizmetler ve güncel teknoloji ile bölge halkına sağlık alanında öncü bir kuruluş olmaya devam ediyor.

KAYNAK: Mardin Park Hastanesi Basın 

Kaynak: Mardin Park Hastanesi Basın 

30 Oca 2024 - 16:18 Mardin/ Artuklu- Sağlık