AK Parti'nin Mardin'de 5 ilçe Belediye Başkan adayları Belli Oldu

AK Parti'nin Mardin'de 5 ilçede göstereceği belediye başkanları belli oldu. AK Parti'den henüz resmi bir açıklama yapılmasa da AK Parti'nin Midyat, Ömerli, Dargeçt, Yeşilli ve Kızıltepe ilçe belediye başkan adaylarının isimleri yayınlandı.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

31 Mart 2024 tarihinde gerçekleştirilecek olan yerel seçimler öncesi Belediye Başkan adaylarını açıklamayı sürdüren siyasi partilerin adayları merak ediliyor. AK Parti'nin en çok merak edilen adayları Mardin  Midyat, Ömerli, Dargeçt, Yeşilli ve Kızıltepe Belediye Başkan adayları. 

AK Parti Mardin Büyükşehir Belediye Başkanını geçtiğimiz günlerde açıkladı. AK Parti'nin Mardin Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak gösterilen Abdullah Erin çalışmalarına başladı. Vatandaşlarla bir araya gelmeye başlayan ve çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdüren Abdullah Erin'in ardından şimdi de AK Parti'nin İlçe Belediye Başkan adayları merak ediliyor.  

AK Parti'den halen bir açıklama yapılmasa da AK Parti'nin Midyat Belediyesi, Kızıltepe Belediyesi, Ömerli Belediyesi, Dargeçit Belediyesi ve Yeşilli Belediyesi Başkan adaylarının belli olduğu iddia edildi. 

Kulis bilgilere göre; AK Parti'nin ilçe belediye başkan adayları arasında belli olan isimler şu şekilde; 

Midyat: Veysi Şahin

Kızıltepe: Ali Ertaş

Ömerli: Husameddin Altındağ

Dargeçit: Mehmet Cüneyt Aksoy

Yeşilli: Hayreddin Demir

Haber: Bayram Kerimoğlu

29 Oca 2024 - 21:25 - Politika

Mahreç  Bayram Kerimoğlu