İş İnsalarından, Mardin Tanıtım Günleri'nde Mardin Haber Gazetesi Standını Ziyaret Etti

Mardin Dernekleri Federasyonu'nun (MARDİNFED) Başkan Yardımcısı ve iş insanı Şeyhmus Bağış, İş İnsanı Muhuttin Azizoğlu ve İş İnsanı Sedat Özgür, Mardin Tanıtım Günleri etkinlikleri kapsamında Mardin Haber Gazetesi standını ziyaret etti.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

  Mardin Tanıtım Günleri'nde büyük ilgi gören Mardin Haber Gazetesi standı, ziyaretçilere Mardin'in tarihini, kültürünü, turistik yerlerini ve gastronomik zenginliklerini tanıtan bir platform sunuyor. Mardinli İş İnsanları standı gezip gazetenin Mardin'e dair haberleri, röportajları ve tanıtım yazılarını inceledi.

 

İş insanı Şeyhmus Bağış, ziyaret sırasında yaptığı açıklamada, "Mardin, tarihi ve kültürel zenginlikleriyle benzersiz bir şehir. Mardin Tanıtım Günleri, bu güzellikleri daha geniş kitlelere ulaştırmak adına önemli bir fırsat sunuyor. Mardin Haber Gazetesi standı ise bu etkinlikte Mardin'in tanıtımına büyük katkı sağlıyor" dedi.

 

Muhuttin Azizoğlu ise Mardin'in kültürel çeşitliliğine vurgu yaparak, "Mardin, farklı inançların ve kültürlerin bir arada barış içinde yaşadığı bir şehir. Bu zenginlikleri daha fazla kişiye ulaştırmak için Mardin Tanıtım Günleri çok önemli bir platform" diye konuştu.

 

İş insanı Sedat Özgür ise Mardin'in turizm potansiyeline dikkat çekerek, "Mardin, turistik açıdan da büyük bir potansiyele sahip. Bu etkinliklerle Mardin'i daha çok kişiye tanıtma fırsatı buluyoruz. Mardin Haber Gazetesi de bu konuda önemli bir görev üstleniyor" şeklinde ifade etti.

HABER: LOKMAN ELİK

27 Oca 2024 - 14:46 - Kültür & Sanat

Mahreç  Lokman Elik