Mardin Dernekleri Federasyonu Temsilcilerinden Önemli Ziyaret

Mardin Dernekleri Federasyonu'nun (MARDİNFED) Başkan Yardımcıları İş İnsanı Şeyhmus Bağış, İş İnsanı Beşir Zengin ve Yazar-Gazeteci Mehmet Remzi Tanış, Mardin Tanıtım Günleri kapsamında Mardin Haber Gazetesi standını ziyaret etti. Ziyaret, Mardinli temsilcilerin bir araya gelerek şehirlerini tanıtma ve birlikte olma amacını ön plana çıkardı.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri

Mardin Tanıtım Günleri'nde Mardin Haber Gazetesi standına gerçekleştirilen bu özel ziyarette, Başkan Yardımcıları Bağış, Zengin ve Gazeteci-Yazar Tanış, Mardin'in kültürel mirası, tarihi zenginlikleri ve gelecek vizyonu üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdi.

 

İş İnsanı Şeyhmus Bağış, ziyaretin ardından yaptığı açıklamada, "Mardin Tanıtım Günleri, hemşehrilerimizle bir araya gelip Mardin kültürünü paylaşma fırsatı sunuyor. Bu etkinlik, Mardin'in zenginliğini bir araya getiriyor ve birlikte olmanın güzelliğini yaşatıyor. Mardin Haber Gazetesi standında yapılan bu ziyaret, medyanın Mardin'in tanıtımındaki önemini bir kez daha gösterdi" dedi.

 

İş İnsanı Beşir Zengin, Mardin Tanıtım Günleri'nin Mardin'in tanıtımına büyük katkı sağladığını belirterek, "Bu etkinlik, Mardin'in güzelliklerini geniş kitlelere ulaştırma ve bir arada olma fırsatı sunuyor. Mardin Haber Gazetesi standındaki bu buluşma, şehrimizi daha da öne çıkaran bir etkileşim oldu" şeklinde konuştu.

 

Yazar ve Gazeteci Mehmet Remzi Tanış ise ziyaretin, Mardin'in birlik ve beraberliğini daha güçlü kıldığını ifade ederek, "Mardin Tanıtım Günleri, şehrimizin kültürel zenginliklerini vurgulayan bir etkinlik. Mardin Haber Gazetesi'nin bu platformdaki rolü ise büyük. Biz de bu ziyaret ile birlikte Mardin'in güzelliklerini daha fazla kişiye ulaştırma amacını taşıdık" dedi.

Mardin Haber İmtiyaz Sahibi Murat Akgül federasyon temsilcileri Şeyhmus Bağış, Beşir Zengin ve Gazeteci Mehmet Remzi Tanış’ ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.

HABER:LOKMAN ELİK

27 Oca 2024 - 08:45 - Gündem

Mahreç  Lokman Elik