Dünyanın En Uzun Adamı Sultan Kösen, Mardin Haber Standını Ziyaret Etti

Mardin'in yerel haber kaynağı Mardin Haber, dünyanın en uzun adamı unvanına sahip olan Sultan Kösen'in standlarını ziyaret ettiği Mardin İl Tanıtım ve Dayanışma Günleri etkinliğinde gündeme geldi. İstanbul Atatürk Havalanı fuar Merkezi'nde düzenlenen etkinlikte Sultan Kösen, ziyaretçilerle buluşarak hayranlarına ve basın mensuplarına keyifli anlar yaşattı.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri
Dünyanın En Uzun Adamı Sultan Kösen, Mardin Haber Standını Ziyaret Etti
Dünyanın En Uzun Adamı Sultan Kösen, Mardin Haber Standını Ziyaret Etti
+3
Haber albümü için resme tıklayın

Sultan Kösen, Mardin Haber standında düzenlenen mini bir etkinlikte, hayranlarıyla fotoğraf çektirip sohbet etti. Ziyaret sırasında Sultan Kösen, uzun boylu olmanın avantajları ve zorlukları hakkında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Mardin Haber standının ziyaretçileri, Sultan Kösen'in katılımıyla etkinliğin renklendiğini belirterek, bu anı unutulmaz kılan organizatörlere teşekkür etti. Stand ziyareti, Mardin halkı ve çevre illerden gelen vatandaşlar arasında büyük ilgi gördü.

Mardin İl Tanıtım ve Dayanışma Günlerini Düzenleyen Mardinliler Federasyonu Başkanı Sedat Görür ise; “Sultan Kösen Mardinimiz için büyük değer aramızda olmasından memnunluk duyduk. Umarım Mardin değerlerimize her zaman sahip çıkılır. Bu anlamda düzenlediğimiz bu fuar büyük önem taşımaktadır. Tüm katılan vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Mardin Haber İmtiyaz Sahibi Murat Akgül İse ziyaret için Dünyanın En uzun İnsanı Sultan Kösen'e teşekkür etti.

HABER: LOKMAN ELİK

26 Oca 2024 - 17:27 - Gündem

Mahreç  Lokman Elik