Mardin Haber Gazetesi'nin İstanbul'daki standı misafirlerini ağırlamaya hazır

İstanbul'da düzenlenen 2'nci Mardin Tanıtım ve Dayanışma Günleri'nde Mardin Haber Gazetesi de yerini alacak. Fuar öncesi Mardin Haber'in standında hazırlıklar tamamlandı.

Daristan  Bülbül
Daristan Bülbül Tüm Haberleri

Mardin Valiliği, Mardin Büyükşehir Belediyesi ve Mardin Dernekler Federasyonu (MARDİNFED) tarafından İstanbul'da Atatürk Havalimanı C Terminali Etkinlik Alanı'nda 25-28 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 2'nci Mardin Tanıtım ve Dayanışma Günleri'ne Mardin Haber Gazetesi de katılıyor. İstanbul'daki hemşehrilerimiz ile bir araya gelmek, hasbihal etmek, Mardin'imizi tanıtmak amacıyla gerçekleştirilecek olan Mardin Tanıtım ve Dayanışma Günleri etkinliğinde yer almak üzere Mardin Haber Gazetesi'nin standı da hazırlandı. Tüm hazırlıkların tamamlandığı etkinlikte Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül beraberindeki Mardinliler ile birlikte temaslarda bulunacak, Mardin'in tanıtımına katkı sunacak. 

Mardin Haber Gazetesi'nin standı Fuar Alanının Basın bölümünde, "Hakikatin İzinde Haberin Peşinde" sloganıyla yer alacak. 

HABER: DARİSTAN BÜLBÜL

24 Oca 2024 - 16:12 - Gündem

Mahreç  Daristan Bülbül