Mardin Platformu Başkanı Tanış ve Heyeti Mardin Haber Gazetesi'ne Önemli Ziyaret Gerçekleştirdi

Mardin Platformu Başkanı Mehmet Remzi Tanış, beraberinde Şeyhmus Bağış ve Muhittin Azizoğlu ile birlikte, Mardin Haber Gazetesi'ni ziyaret ederek imtiyaz sahibi Murat Akgül ile önemli görüşmelerde bulundu. Heyet, ziyaret kapsamında Mardin'in güncel konuları ve yerel gelişmeler hakkında önemli bilgiler paylaştı.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri

Ziyaretin Mardin halkının sesini duyurmak ve platformun faaliyetlerini daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla gerçekleştirildiğini belirten Tanış ,  Aynı zamanda, Mardin'in kültürel ve sosyal dokusunu koruma ve güçlendirme adına yapılacak çalışmalar hakkında da değerli görüş alışverişlerinde bulunuldu. Gazete yönetimi ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirerek, Mardin'in yerel yöneticileriyle işbirliğini güçlendirmek ve kentteki önemli konuları aktarmak adına medya kuruluşlarının önemine de  vurgu yaptı.

Ziyaret, Mardin Haber Gazetesi binasında gerçekleşen samimi bir ortamda yapıldı. Heyet, gazetenin yayın politikası, Mardin'e dair öncelikli konular ve gazetenin okuyucularına sunduğu hizmetlerle ilgili detaylı bilgiler aldı.

Mardin Platformu Başkanı Mehmet Remzi Tanış ve beraberindeki heyet, ziyaretin sonunda gazete yönetimiyle birlikte hatıra fotoğrafı çekilerek ve karşılıklı iyi dileklerle ayrıldı.

HABER: LOKMAN ELİK

22 Oca 2024 - 16:16 Mardin/ Artuklu- Gündem

Mahreç  Lokman Elik