Kızıltepe’de Koçluk sistemi ile öğrencilerimize yardımcı oluyoruz

E&M Group Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanı Şerif Didin, “ Mardin’in Kızıltepe ilçesinde koçluk sistemi ile LGS ve YKS öğrencilerimize yardımcı oluyoruz. LGS ve YKS hazırlanan genç kardeşlerimizi merkezimize bekliyoruz. “ dedi.

Kızıltepe’de Koçluk sistemi ile öğrencilerimize yardımcı oluyoruz
Kızıltepe’de Koçluk sistemi ile öğrencilerimize yardımcı oluyoruz
Video için play'e tıklayın

Kızıltepe’de faaliyetlerini sürdüren E&M Group Öğrenci Koçluğu ve Eğitim Danışmanı Şerif Didin, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Yapacağımız çalışmalarda kendilerine öğrenci yönlendirme yapıyoruz ve öğrenci koçluğu sistemi ile ilgili çalışmalarımız da devam ediyor. Bölgemizde öğrenci koçluğu ile ilgili çalışmalara devam edeceğiz.  Biz bütün öğrencilerimizi bekliyoruz. Özellikle LGS ve YKS hazırlanan genç kardeşlerimizi merkezimize bekliyoruz. Koçluk sistemi LGS ve YKS eğitimleri ile ilgili bölgede bir ilk olarak çalışmalarımıza devam edeceğiz."

Hem LGS hem YKS dahilinde şu an bir başarı süreci içerisinde bulundurduklarını aktaran Umut Akademi Kurucu Müdürü Sözdar Aktaş şöyle konuştu:

“Şu anda eğitim alanında aktif bir şekilde hizmet veren bir kurumuz yenilikçiyiz derslikler bazında iyi bir sisteme sahibiz. Sistem içerisinde öğretmenlerin öğrenci üzerindeki disiplini başarıyı getiriyor. Veli işbirliği içerisindeyiz ve sistem olarak koçluk sistemini benimseyen yenilikçi bir kurumuz. Bu doğrultuda bir başarı ivmesi yakalamış bulunmaktayız. Hem LGS hem YKS dahilinde şu an bir başarı sürecini bulunduruyoruz."

Haber: Lokman Elik

Kaynak: İhlas Haber Ajansı

19 Oca 2024 - 18:43 - Eğitim