Bakan Yerlikaya Mardin'de temaslarda bulundu

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, Mardin'de temaslarda bulunarak, Dibek Jandarma karakolunu ziyaret ettikten sonra esnaf ziyaretinde bulundu.

Lokman Elik
Lokman Elik Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya, bir takım temaslarda bulunmak üzere Mardin'e geldi. Mardin Havalimanında protokol üyelerinin bir kısmı tarafından karşılanan Bakan Yerlikaya, Mardin Valiliğini ziyaret etti. 

Valilik Şeref Defteri’ni imzalayan Bakan Yerlikaya'ya Jandarma Genel Komutanı Orgeneral Arif Çetin de eşlik etti.

Ardından aralarında kolluk komutanlarının da olduğu heyet ile toplantı yapan Bakan Yerlikaya, ardından Dibek Jandarma Üs Bölgesini ziyaret etti.

Burada açıklama yapan Bakan Yerlikaya, şunları söyledi: "Hep dedik, kahramanlarımız yılın 365 günü, gece gündüz, yaz kış demeden her an görevlerinin başında, vatan nöbetinde diye! Ve işte yılın son günündeyiz. Yepyeni bir yılın arifesindeyiz. Yine görevlerinin başında Jandarmamız. Ardınızda analarımızın duası, Ardınızda Milletimizin duası var. Sizlerle gurur duyuyorum. Allah ayağınıza taş değdirmesin. Rabbim sizleri ananıza, babanıza, ailenize sevdiklerinize, bu Aziz Millete bağışlasın. Yeni yılınız kutlu olsun."

Bakan Yerlikaya, ardından beraberindeki heyet ile Mardin'de esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

HABER: LOKMAN ELİK

31 Ara 2023 - 18:18 - Politika

Mahreç  Lokman Elik