Demir ve Kaya Ailelerinin Mutlu Günü

Demir ailesinin oğlu Selman Demir hayatını Kaya ailesinin kızı Nurgül ile birleştirdi.

+7
Haber albümü için resme tıklayın

Mardin’in Nusaybin İlçesinde İkamet eden Demir ve Kaya ailelerinin mutlu gününe yüzlerce kişi eşlik etti. Mardin'in Nusaybin İlçesinin sevilen ailelerinden Adnan Demir ve Zekiye Demir çiftinin oğlu Selman Demir, ve bir diğer sevilen ailelerinden Erkan Kaya ve Sara kaya'nın kızları Nurgül Kaya ile hayatlarını birleştirdi.

Hayatlarını Mardin’in Nusaybin ilçesinde bulunan özel bir düğün salonunda gerçekleştirdiler. Demir ve Kaya ailelerinin düğününe yoğun bir ilgi vardı. Düğüne Demir ve Kaya ailelerinin eş,dost ve akrabalarının katılımıyla birlikte yüzlerce davetli düğüne tanıklık ettiler. Demir ve Kaya çiftinin düğününe eğlence eksik olmadı.Düğün bitene kadar eğlenen davetliler kurtlarını döküp eğlendiler.

Halayların çekildiği düğünde unutulmaz bir gece yaşandı. Gelin ve Damat ardından dans etti ve katılımcılar hayranlıkla gelin ve damadın danslarını izlediler.  

Düğünün sonlarına doğru takı takma törenine geçildi. Gelen davetliler Gelin ve Damada takılarını taktılar. Ardından mutluluklar dileyip hatıra fotoğrafı çekindiler.

Düğüne Mardin Haber Gazetesi imtiyaz sahibi Murat Akgül’de eşlik etti. Akgül; Demir ve Kaya çiftine bir ömür boyu mutluluklar diledi.

16 Eki 2023 - 13:29 - Yaşam