MTDF’den yerinde hijyen eğitimi

Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu (MTDF) Eğitim birimi tarafından Kızıltepe’de hijyen eğitimi verildi.

Adnan KOÇHAN
Adnan KOÇHAN Tüm Haberleri
Video için play'e tıklayın

Cumhuriyet mahallesinde bulunan özel bir işletmenin çalışanlara yönelik hijyen eğitimi alanda uzman eğitmenler tarafından verildi.

Bu eğitimleri verdiği için bu hizmetleri yaptıkları için mutlu olduklarını aktaran Mardin Toplumsal Dayanışma Federasyonu Eğitim Kurulu Sorumlusu Şerif Didin, şu anda bir işletmemiz çalışanlarına hijyen eğitimi vereceklerini ifade ederek şöyle konuştu:

“ İşletmenin sorumlusu da yanımızda faaliyetlerimizi şu şekilde yapıyoruz. Yerinde hizmet sunuyoruz. İş yerinde hijyen eğitimi veriyoruz. Mardin Toplumsal dayanışma Federasyonu birimi olarak elimizden geldiğince Mardin bölgesinde ulaşabileceğimiz her yere ulaşmaya çalışacağız. İşletmelerimize hizmet sunmaya devam edeceğiz. Bu günkü çalışmalarımız burada çalışan genç kardeşlerimize hijyen eğitimi vereceğiz.“ dedi.

İşletmeci Berzan Oktay da “ Bu gün bu işletmemizde yerinde hijyen eğitimi verilecek. Bu eğitimden dolayı çok teşekkür ediyorum. Bu tür çalışmaları önemsiyoruz. Bu anlamda Mardin Toplamsal Dayanışma Federasyonuna teşekkür ediyorum.” Dedi.

Eğitime katılan Nazlı Çeçan ise bu yapılan çalışmalardan dolayı memnun kaldıklarını ve bu anlamda Mardin toplumsal Dayanışma Federasyonuna teşekkür ettiklerini aktardı.

03 Eki 2023 - 15:37 - Eğitim

Muhabir  Adnan Koçhan