DEVA Partisi'nden Jindar Üşenmez Açıklaması

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Kadir Kerimoğlu, tüm görevlerinden istifa ettiğini duyuran Jindar Üşenmez ile ilgili açıklama yaptı.

Cemal Çetin
Cemal Çetin Tüm Haberleri
Büyütmek için resme tıklayın

DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Kadir Kerimoğlu, tüm görevlerinden istifa ettiğini duyuran Jindar Üşenmez ile ilgili açıklama yaptı. Kerimoğlu tarafından yapılan açıklamada Jindar Üşenmez'in önceki yönetimde İl Başkan Yardımcısı olduğu, Kadir Kerimoğlu döneminde partide bir görevi olmadığı belirtilerek, "Eski il başkanımız Mesut Aydoğan başkanlığındaki yönetimimiz 08/07 2023 tarihinde genel başkan ve genel merkez yönetim kararı ile fesh edilmiştir fakat Arkadaşımızın bu fesihten haberi olmadığını dile getirdi" dedi. 

Kerimoğlu tarafından yapılan açıklamada şöyle denildi: 

"Bazı haber sitelerinde yapılan deva partisinden istifa haberi ile ilgili Sizlere düzeltme. Adına açıklama yapma gereği duydum.

İsmi geçen jindar Üşenmez arkadaşımız bir önceki yönetim de il başkan yardımcısı idi benim il başkanı olduğum yönetim ile alakası yoktur.
Eski il başkanımız Mesut Aydoğan başkanlığındaki yönetimimiz 08/07 2023 tarihinde genel başkan ve genel merkez yönetim kararı ile fesh edilmiştir fakat Arkadaşımızın bu fesihten haberi olmadığını dile getirdi.

Siz değerli basın mensubu arkadaşlarımın bilgisine arz ederim."

29 Eyl 2023 - 20:33 - Politika

Muhabir  Cemal Çetin