VİDEO - Mardin'de korkutan silah sesleri: Kurşunlar evlerin içine düştü

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde hemen her gece düğün salonlarının önünde yükselen kurşun sesleri vatandaşların hayatını tehlikeye atmaya devam ediyor. Bu defa bir düğün salonunda yükselen kurşun seslerinin ardından bir evin içine çok sayıda kurşun düştü.

Bayram Kerimoğlu
Bayram Kerimoğlu Tüm Haberleri
Video için play'e tıklayın

Mardin'in Kızıltepe ilçesinde hemen her gece düğün salonlarının önünde kurşun sesleri yükseliyor. Düğün sonrası düğün sahipleri tarafından havaya açılan ateş vatandaşların hayatını riske ederken, yapılan uyarılara rağmen silahlar sıkılmaya devam ediyor. Yükselen kurşun sesleri vatandaşların hayatını tehlikeye atarken, bu defa bir düğün salonunda yükselen kurşun seslerinin ardından bir evin içine çok sayıda kurşun düştü. Kurşun sesleri ile birlikte endişelenen vatandaş, kurşunların evinin penceresinden girdiğini evin içine giren kurşunlar ile fark etti. 

Şans eseri evde kimseye isabet etmeyen kurşunları toplayan vatandaş isyan etti. Yaşananları kamera ile kayıt altına alan vatandaş, düğün salonlarının önünde ve düğünlerde silah sıkılmaması için önlemlerin alınmasını istedi. 

Mardin'de daha önce düğün konvoyunda sıkılan serseri bir kurşun bir çocuğun canını almış, çok sayıda vatandaş da serseri kurşunlar nedeniyle yaralanmıştı.  

29 Eyl 2023 - 14:51 - Asayiş

Muhabir  Bayram Kerimoğlu