Mardin'de 15 yaşındaki çocuğun ardından hastanede yatan babası da yaşamını yitirdi

Mardin Nusaybin ilçesinde geçtiğimiz gün kalp krizi geçiren ve kaldırıldığı hastanede tedavi gördüğü sırada oğlu da kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden Erkan Altıkardeş de tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Mardin  Nusaybin ilçesinde 20 Temmuz 2023 günü ilçenin sevilen esnaflarından Erkan Altıkardeş geçirdiği kalp krizi sonucu Mardin Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Hastaneye kaldırılan Erkan Altıkardeş, tedavi altına alınırken, bu sırada kalp yetmezliği olan Erkan Altıkardeş'in oğlu 15 yaşındaki Miraç Altıkardeş de kalp krizi geçirdi. Baba Erkan Altıkardeş hastanede tedavi altına alınırken, oğlu ise yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Hayatını kaybeden 15 yaşındaki Miraç Altıkardeş'in cenazesi aynı gün Zeynel Abidin mezarlığında defnedilirken, baba Erkan Altıkardeş ise yoğun bakımda tedavisi devam etti. 

Ancak aradan 5 gün geçtikten sonra Erkan Altıkardeş'ten de kötü haber geldi. Hastanedeki tedavisi devam eden Erkan Altıkardeş, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılmadı. 

Erkan Altıkardeş'in cenazesi morga kaldırıldı. Erkan Altıkardeş'in cenazesinin de Nusaybin'e götürülerek oğlunun yanında defnedileceği öğrenildi. 

25 Tem 2023 - 21:32 - Asayiş