DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Kerimoğlu: Mardin siyasetine yeni bir soluk kazandıracağız

Yeni görevi nedeniyle Mardin Haber Gazetesi'nin ziyaret ettiği DEVA Partisi Mardin İl Başkanı Kadir Kerimoğlu, Mardin siyasetine yeni bir soluk kazandıracaklarını belirtti.

Haber albümü için resme tıklayın

Mardin Haber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Murat Akgül; DEVA Partisi Mardin İl Başkanı olarak görevlendirilen Kadir Kerimoğlu'na yeni görevinde başarılar dilemek amacıyla ziyarette bulundu. Kerimoğlu ve partililerin karşıladığı Akgül ile Kerimoğlu arasında güncel siyasete dair bir sohbet yapıldı. Akgül'ün sorularını yanıtlayan Kerimoğlu, yeni yönetimi belirlemek için kolları sıvadıklarını belirterek, "Hem İl yönetiminde hem de ilçe başkanlıklarında yeni bir dönem başlatacağız" dedi. 

DEVA Partisi'nin ilerleyen günlerde yeni yönetimi ile kameraların karşısına çıkacağını kaydeden Kerimoğlu, DEVA Partisi Milletvekillerinin de katılacağı bir program kapsamında önümüzdeki günlerde Mardin'de bir toplantı alacaklarını da söyledi. Kerimoğlu; "DEVA Partisi olarak Mardin siyasetine yeni bir soluk kazandıracağız. Siyasette önemli işlere imza atmayı planlıyoruz. Bu süreçte halkımızla birlikte olacak, halkımızın her türlü sorununun çözümü konusunda çabalayacak ve halkımızla birlikte her türlü sorunu çözmeyi amaçlıyoruz" diye konuştu. 

  

25 Tem 2023 - 19:28 - Politika