Mardin oda ve borsaları Kızıltepe Kaymakamını ziyarette bulundu

Mardin’de faaliyet gösteren Oda ve Borsa başkanları Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ı ziyarette bulundu.

Mardin’de faaliyet gösteren Oda ve Borsa başkanları Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’ı ziyarette bulundu.

 TOBB/TEPAV Mardin Oda ve Borsa Akademik Danışmanı ve Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Behzat Ekinci ile Mardin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Tutaşı, Kızıltepe Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Dündar, Kızıltepe Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şahin , Nusaybin Ticaret Borsası Genel Sekreteri Abdullah Dal ile Akreditasyon görevlileri Kızıltepe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hüseyin Çam’a nezaket ziyaretinde bulunarak bilgi alışverişinde bulundular.

Ziyarette sırasında TOBB/TEPAV Mardin Oda ve Borsa Akademik Danışmanı Doç. Dr. Mehmet Behzat Ekinci yaptıkları çalışmalar hakkında Kaymakam Çam’a bilgi verdi.

 Kaymakam Çam ise ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti ifade ederek TOBB/TEPAV Mardin Oda ve Borsa Akademik Danışmanı - Mardin Artuklu Üniversitesi (MAÜ) İİBF İktisat Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Mehmet Behzat Ekinci ile Oda ve Borsa Başkanlarına teşekkür etti.

20 Tem 2022 - 11:18 - Gündem